#23172  by Boy
 04 Sep 2015 15:09
Nickname: Boy
Nick-ul celui reclamat: twist33
Motiv: I-am dat mute surioarei lui 20 de minute ca s-a luat de maica-mea, dupa care apare Twist de nicaieri si imi spune ca imi da warn 1/3 ca cica ce mi-a zis sora-sa nu e injuratura. Ii da unmute lui HarperQuinn, dupa chiar el injura pe chat-ul public si pleaca. ( :)) )
Dovada (OBLIGATORIU): http://i.imgur.com/HlaLrxs.png
Alte comentarii:
In primul rand (aici voi generaliza toata treaba), adminilor NU va credeti mai superiori ca noi, supraveghetorii, ca nu sunteti, deci NU mai faceti pe sefii cu noi ca nu aveti acest drept. In plus, voi nu aveti dreptul de a da warnuri, chiar Shark a spus asta mai demult mi se pare, deci, lasati ownerii sa dea warnuri si nu va mai bagati ;). Si aici Twist imi da mie 1/3 ca el e cine stie cine.
Shark wrote:➢ Nu va credeti superiori, indiferent de grad!

In al doilea rand, o favorizeaza pe sora-sa tot timpul, o apara cand insulta sau primeste jail de altii dandu-i unmute, unjail.. etc.
Shark wrote:➢ Nu favorizati! Daca va vedem ca aparati pe cineva cu hack (de exemplu) in secunda a doua veti primi 1 sau 2 warn-uri!

In al treilea rand, imi spune mie ca abuzez dand mute pentru cineva care m-a insultat, cand el nici macar regulamentul jucatorilor nu-l poate respecta injurandu-ma in chat-ul public.
Shark wrote:➢ Folositi un limbaj cat mai decent


Acum, e decizia voastra, ce faceti cu un membru al staffului care incalca 3 reguli?
E momentul cand puteti schimba ceva, daca nu toata munca depusa pentru server clar a fost in zadar cand altii isi bat joc. ;) Si Twist e doar un exemplu.
 #23173  by DanteTod123
 04 Sep 2015 15:51
:pro: mi s-a intamplat si mie azi ... I-am dat jail sororii lui si dupa apare el ... ii da unjail si spune ca nu joaca cu hack ..