#22412  by DanteTod123
 25 Aug 2015 01:20
Nickname:danteTod in imagini manu1406
Nick-ul celui reclamat: shadowPlayerX
Motiv: Mi-a dat ban pe danteTod fara motiv si mute pe manu1406 aproximativ fara motiv
Dovada (OBLIGATORIU): http://imgur.com/pUODfGd,wdttVlN,fdI5YZR#2
Alte comentarii: Apropo ... ca sa stiti discutia v-o povestesc aici .. Doi playeri se bateau cu mine 1 dintre ei avea kill-aura l-am vazut clar si am supraveghetor de aproape 12 luni nu sunt asa de **** incat sa dau degeaba jail , si celalt si-a dat /spawn in timp ce se batea cu mine si dupa 10 secunde l-a teleportat la spawn ... Si acum domle se baga sony care nici nu stie care-i treaba si fara macar sa comunice cu mine sa vada ce s-a intamplat le da unjail ..

Edit: Apropo nu vreau sa raspunda sony la aceasta cerere pentru ca el isi va lua apararea :3 Vreau neaparat sa vad
parerile voastre sa vad daca mi.am pierdut neuronii degeaba .. sau am avut dreptate ;3

Edit: Hmm 2 ore nu ? http://imgur.com/gEC0Efv,xmzWOZa
Last edited by DanteTod123 on 25 Aug 2015 16:03, edited 1 time in total.
 #22413  by ShadowPlayerX
 25 Aug 2015 01:24
Deci dante tu chiar esti destept sa mor eu =)))))))))))
1:NU EU TI-AM DAT BAN CI SONY
2:Manuu a injurat odata iam dat mute dupa unmute si iar a injurat si iar i-am dat mute si tot spama ca ala are hack nuj eu ii explicam frumos casa nu comenteze atat si sa nu mai spameze daca nu are dovezi
Acum serios sunteti PENIBILI amandoi =))
Si sti ca ca desteptu ai facut sa risti banip? ai multi account asta se pedepseste cu banip :-bd
 #22419  by AName
 25 Aug 2015 08:32
In primul rand, shadow, mai invata oleca de romana, dupa sa faci un comm fiindca te faci de ras, in al doilea rand, nu ai citit bine? a mentionat clar ca el este manu
De ce i-ati dat ban lui dante? si eu am 2 conturi, si nu am grad pe acel cont, el are grad pe acel cont si nu stim noi ?
 #22432  by ShadowPlayerX
 25 Aug 2015 13:20
Ac3 poate ca nu stiu romana dar m-am si grabit
Si nu vezi ca si el se plange ca am luat ban? esti chior ce tot comentezi
Si a primit ban din motive bune intreaba-l pe sony =) dar a primit doar 2h
 #22499  by SonyPvP
 26 Aug 2015 11:15
Dante,pozele de cand injura-i pe chat nu le pui ?P.S. : Eu i-am verificat pe nikolay si pe hav0k ala.Si nu au hack.