#25381  by DeltaReloadX
 17 Dec 2015 18:16
Cine posteaza un reply cu o propunere in acest topic , primeste pe server 2 iron, 2 gold si 1 diamant.

M-am gandit sa fac acest topic, deoarece vrem sa adaugam tot mai multe chestii noi pe server,dar pentru asta avem nevoie de propuneriile voastre.
Trebuie sa va folositi de model ca sa postati un reply !!!

Model:
Nume pe server:
Sugestie:
Cu ce ar ajuta:
Altceva de adaugat:
 #25416  by RTFM
 19 Dec 2015 14:23
EmiL Shi Atat wrote:Nume pe server: Emil
Sugestie: Sa adaugati un plugin nou... Timber...
Cu ce ar ajuta: Ar face pomii sa cada si sa nu mai stam noi sa ii taiem, sa ne ridicam si etc... Ne-ar ajuta foarte mult...
Altceva de adaugat: See The Plugin si Download Timber

propunerea se respinge, acest plugin are multe bugg-uri, de exemplu: daca iti construiesti casa din lemn si gresesti un block, cade toata casa. :respins:
 #25955  by Iulian
 29 Dec 2015 13:49
Nume pe server: iTzIulianPvP
Sugestie: Warp Regulament
Cu ce ar ajuta: Orce membru ce nu stie sau vrea sa reciteasca regulamentu poate sa mearga acolo fara sa mai intre pe forum.
Altceva de adaugat: As putea si eu sa particip la crearea s-a :))) , daca se accepta.
 #26157  by DeltaReloadX
 02 Jan 2016 00:30
moipojat69 wrote:Nume pe server: iTzIulianPvP
Sugestie: Warp Regulament
Cu ce ar ajuta: Orce membru ce nu stie sau vrea sa reciteasca regulamentu poate sa mearga acolo fara sa mai intre pe forum.
Altceva de adaugat: As putea si eu sa particip la crearea s-a :))) , daca se accepta.

Regulamentul a fost mutat in spawn.
 #26218  by DJMinerX_
 04 Jan 2016 14:21
Nume pe server: DJMinerX_
Sugestie: Un event numit "Team VS Team" ceva genul. In acest event, se aleg 4 lideri. Ei isi aleg niste playeri care sa intre in echipa lor, echipele fiind egale. In prima zi va fi gen echipa nr. 1 vs echipa 2 si echipa 3 vs echipa 4. Daca de exemplu echipa 1 si echipa 3 castiga, a 2-a zi ele se vor confrunta.( echipa 1 vs echipa 3). Prin VS ma refer la bataie cu iteme normale.
Cu ce ar ajuta: Ar fi mult mai distractiv. S-ar putea face in aniversariile server-ului sau cand atinge multi playeri. Si pariu ca multi playeri ar fi mai activi sau mai multi playeri se vor apuca de server.
Altceva de adaugat: Pace.