#26933  by StaffVip43
 02 Feb 2016 14:00
1. Nick:StaffVip43
2. Adminul care te-a banat:BlueBear
3. Motiv?:Pe nedrept, eram afk, si cand ma-m intors la pc am vazut ca am murit si la-m intrebat pe BlueBear daca m-a omorat iar, avea obiceiul sa ma omoare, si acest lucru m-i la comfirmat CataLCD, martorul meu, si mi-a dat ban ca ia-m spus ca are report pentru lucrul acesta, mai ales ca mi-a spart si casa.
4. Cand ai luat ban?:Acum 3 zile la ora 00:50
5. Poza cu ban-ul:Nam cum sa va arat o poza nu mai pot intra deloc mi-a dat ban ip, si cica Reason: Hacke: kill aura: speed hack: anti-knockback. Cum sa fi facut astea cand eu numa ce am iesti din afk? Nu are logica.
6. Alte precizari?: Va rog sa imi dati unban, si sa luati masuri de sigurata, dati un test mai sever celor ce vor cere grad sau vor dona pentru el, pentru ca riscati sa pierdeti foarte multi jucatori din pricina unor delicventi, cu toate aste va face o reclama proasta serverului cei banati, pe nedrept. Va multumesc de atentie. O zi buna.
 #26934  by Iulian
 02 Feb 2016 14:35
Nu este pentru prima data cand BlueBear incalca regulile , sunt de acord sa ia down. In legatura cu dovezile se poate vedea pe consola banu' primit la fel si cu killul . Daca noi nu suntem seriosi cum sa ne asteptam ca playeri sa fie decenti ?
:pro: