#24746  by Schmutzung
 17 Nov 2015 17:44
Hey! Eu sunt Sabin si pentru ca vreau sa devin helper si am dat-o in bara prima data cand am facut cererea, ei bine, v-o prezint pe cea de a doua. Lecturare placuta! :)

1.Nick: Schmutzung
2.Nume real: Stefanov Sabin
3.Varsta: 15 in cateva saptamani
4.Experienta bukkit/minecraft: Joc minecraft de cand se putea juca doar in browser si stiu comenzile de baza.
5.De cat timp joci pe server: De la cel mai recent wipe.
6.Activitate pe forum, la sectiunea serverului surv: In ultimul timp(adica de cand am facut cont) sunt activ pe forum, iar pe server intru zilnic si stau aproximativ o ora sau doua in timpul saptamanii. In weekend ma mai dezlipesc cateodata cand mi-e foame sau in cel mai rau caz cand m-am plictisit de joc dar nu prea se intampla.
7.De ce vrei acest grad: Pentru ca imi place foarte mult server-ul si vreau sa am "grija" de el. Avand in vedere ca nu prea este staff-ul mare parte din zi si se mai gasesc cativa sa faca reclame la alte servere sau copii care se injura incontinuu si strica atmosfera necesara noua pentru a ne relaxa dupa o zi de scoala, de munca, de frecat menta sau de ce o fi.
8.Poti dona: Eu nu pot. Traiesc in Germania si e nitel mai complicat. Plus ca, avand in vedere ca eu traiesc doar cu fratele meu in Berlin, incercam sa economisim cat mai mult pentru o viitoare casa.
9.Respecti regulamentul: Da si il stiu pe de rost chiar ;)
10.Adresa skype: sabin12316
11.Informatii suplimentare: Vorbesc cursiv engleza. Nu va lasati dusi de nas de resedinta mea sau de numele de pe mc si de pe forum! Eu nu stiu bob de germana. Stiu cateva cuvinte si sa formez niste propozitii de genul: "Hallo Peter! Wie heisst du?". Imi place mult sa construiesc si ma pricep la mate, desi stiu ca nimanui nu ii pasa ca m-as pricepe la mate sau nu. :P Stiu sa vorbesc putina spaniola. Am vocabularul bogat si stiu regulile de gramatica importante. In mare sunt lenes, dar nu si cand e vorba de minecraft, acolo eu sunt cu adevarat un workaholic.

Multumesc pentru ca v-ati facut timp sa cititi!
 #24799  by Schmutzung
 19 Nov 2015 19:08
Eu nu am 25 de post-uri, dar nu voiam sa spamez doar pentru a putea da aceasta cerere. Iar cat despre regulament, eu nu am scris FunNetwork pentru ca am vazut cazuri in care s-a scris asta si nu s-a spus nimic. Voiam sa fac cererea putin mai dinamica.