#26164  by SEKRUP
 02 Jan 2016 17:09
Nick: stooki
Propunere: să se adauge kill list .
Cu ce va ajuta serverul: ajută foarte mult in caz că ești omorât de un player ..si vrei sa faci poza dar nu-i prinzi numele ,skinu, arma..etc. Cand esti omorat in still DB ..se va vedea clar asta .
Dezavantaje: -
Alte precizari?: -

Nick: stooki
Propunere: cineva sa se ocupe la maxim de forum, sa fie controlate fiecare reclamatie, cu dovezi clare sa se dea ban 100% si niciodata UNBAN, cum face Andrew.. unde aici : viewtopic.php?f=871&t=6578 spune ca-i baneaza..dar eject=all statea pe server iar al nostru detinator al acestui server , nici nu ma baga in seama cand ii spuneam de ce nu-l baneaza
Cu ce va ajuta serverul: cu seriozitate, daca adminu isi bate joc..si nu asculta gura playeriilor, n-ajunge nicaieri.
Dezavantaje: -
Alte precizari?: As vrea ca andrew sa se puna pe treaba, el mereu zice ca face..dar nu schimba nimic, mai bine sa nu zica nimic si atunci va fii ok, atata timp cat tu spui ca faci ceva..si de fapt nu faci nimic nou, pe noi mai mult ne alarmezi. Inceteaza sa mai spui : "nu-ti convine, pleacă!" , ca asa poti face cu toti si atunci ramai cu playerii tai si gata.
Nu văd că ești serios ...sincer.
 #26254  by Andrew
 04 Jan 2016 22:41
Eu am zis deja ca pregatesc alt GAMEMODE fiindca acest gamemode nu mai ai cum sa lucrezi pe el asta e parerea ta oricum am facut multe si o sa mai fac! Fiindca mie asta imi place foarte mult si vreau sa fac si la chestia cu ban am dat warn pentru avertizare si nu a mai folosit! O sa ma gandesc la propunerea ta pentru celalalt gamemode!