#1890  by SRS
 06 Jun 2014 00:08
Nick: SRS
De ce doresti up?: Am inceput sa aduc playeri si sa cresc server-ul ceea ce este foarte bine , 3 playeri activi sunt adusi de mine Seth. , Lizet si LiqidArd , usor usor vor m-ai aparea si altii!
Vreau GRAD MODERATOR pentru ca adineauri ma jucam cu amicii mei si a intrat in jegos cu AIM , si cum voteban nu face nimic . nu am avut cum sa-l opresc! Asa ca vreau acces la ban / blind!
 #1896  by animalux
 06 Jun 2014 11:30
As dori sa pot da un verdict... Dar de cand ai gradul nu prea am reusit sa dau de tine pe server.. Mareste activitatea.
 #1899  by Seth!
 06 Jun 2014 21:12
SRS wrote:Nick: SRS
De ce doresti up?: Am inceput sa aduc playeri si sa cresc server-ul ceea ce este foarte bine , 3 playeri activi sunt adusi de mine Seth. , Lizet si LiqidArd , usor usor vor m-ai aparea si altii!
Vreau GRAD MODERATOR pentru ca adineauri ma jucam cu amicii mei si a intrat in jegos cu AIM , si cum voteban nu face nimic . nu am avut cum sa-l opresc! Asa ca vreau acces la ban / blind!



De-l prind pe „Seth.” ăsta pe server,îl banez direct. :*
 #1902  by SRS
 06 Jun 2014 22:16
Seth asta e amic de-al meu , si joaca de 10 ori mai bine ca tine , deci nu banezi tu pe nimeni copilas!


Animalux: Eu joc dimineata orele 8-10 , si seara dupa 11
 #1907  by DauSlab.
 06 Jun 2014 23:47
SRS wrote:Nick: SRS
De ce doresti up?: Am inceput sa aduc playeri si sa cresc server-ul ceea ce este foarte bine , 3 playeri activi sunt adusi de mine Seth. , Lizet si LiqidArd , usor usor vor m-ai aparea si altii!
Vreau GRAD MODERATOR pentru ca adineauri ma jucam cu amicii mei si a intrat in jegos cu AIM , si cum voteban nu face nimic . nu am avut cum sa-l opresc! Asa ca vreau acces la ban / blind!


CONTRA!!!

Nuu, ca tu esti culmea frate.. :))

Lizet = Elisa (colega noastra de clasa) si eu am aduso pe server intr'o seara si de atunci a tot intrat..
LiqidArd este fratele ei.. El este adus de Ea..
Nu ai activitate..
Nu stii comenzi..
Nu ai experienta in adminat..

TOATA ZIUA IMI SPUI CA ASTEPTI MOMENTUL OPORTUN PENTRU AMI DA BAN PERMANENT PENTRU CA AM WALL..
Frate, nu te mai oftica.. Asta este adevarul.. Daca eu am wall, fami un demo, punel pe forum si eu o sa ma las de CS!!!
Clar?

Asta a fost una la mana.. A doua..
http://overplay.ro/viewtopic.php?f=84&t=656
Este asta.
Pe bunee? Ai 19 ani? Locuiesti in Piatra Neamt?
De ce minti? Crezi ca daca scrii ca ai mai multi ani ai un grad superior sau ce..
RUSINEE!!!
 #1908  by SRS
 07 Jun 2014 00:04
hai animalux da-mi MOD sa moara asta de ciuda , traitiar familia !

stii tu ca nu stiu comenzi ma ?
stii tu ca nu am exp ?
te dracu
 #1912  by animalux
 07 Jun 2014 00:50
Dupa atatea certuri din partea ta. Nu dai dovada de seriozitate. Ramai la gradul actual.

Cerere respinsa.