#25360  by Andrew
 16 Dec 2015 02:58
SAMP.OVERPLAY.RO

Image

HostName: SamP.OverPlay.Ro - 18.12.2015[SERVER ON]!
Address: 93.119.26.10:7777
Players: 0 / 50
Ping: 10
Mode: OVP.RO © v1.0.1[BETA]
Language: Romanian
Salut am vrut sa va spun ca pe data de 18.12.2015, SAMP.OVERPLAY.RO se va redeschide.
Din ce cauza revine samp.overplay.ro? Si care sunt planurile de viitor?
Samp.OverPlay.Ro revine cu scopul de a creea o noua "uniune" sa ii spun asa in GAMING. Planurile noastre de viitor sunt dezvoltarea serverului,dezvoltarea comunitatii,acest proiect o sa fie dezvoltat in timp si serverul o sa fie pe placul vostru.De asemenea eu astept si sugestiile cu mare drag, pe forum aveti o sectiune numai pe tema acestui subiect.
Fiindca se apropie Craciunul serverul nostru va ofera cateva cadouri:
- Masina gratis la alegere(bani ii veti primi de la mine pentru masina aleasa)
- Nivel 3 + 2kk
- Veti avea si comanda /getgift
Fiindca Mos Craciun vine la fiecare cu cate un cadou am decis sa va fac si eu un cadou:
- Pe data de 25.12.2015 la ora 20:30 fiecare player care va fi online o sa primeasca CONT PREMIUM. Prin CONT PREMIUM inseamna ca fiecare o sa aiba acces la comenzile: /togwhisper /togfam /togphone /ignore /weather /glasses /bandana /sultantune /elegytune + accesul de a avea la casa sultan,elegy etc.(masinile premium)
-Vor fi si multe event-uri + update-uri(fiindca vom mai lucra la server)
-De asemenea va asteptam pe Samp.OverPlay.Ro!

Serverul nostru are si cateva decoratiuni pentru iarna + comenzile /santa & /snow!

Acum va voi arata cateva imagini:
SPAWN-UL
Image
DEALERSHIP-UL
Image
MAGAZINUL DE ARME
Image
BANCA
Image
Si multe alte locatii importante o sa aflati pe server! ;)
FACTIUNILE SERVERULUI:
1.Police Department
2.Federal Bureau of Investigations
3.National Guard
4.Medics Department
5.The Russian Mafia
6.The Thriads
7.Mayor
8.Hitman Agency
9.News Reporter
10.Tow Car Company
11.Taxi Company
12.Grove Street
13.Ballas
14.Los Santos Vagos
15.Varriors Los Aztecas
16. NFS CLUB

CEL MAI BUN JOB: Pana acum pe Samp.OverPlay.Ro job-ul cu care poti face mai repede $ este "FARMER" dar voi dezvolta pe parcurs aproape toate job-urile.

Pe Samp.OverPlay.Ro,pe plaja se afla un balon si o telegondola comenzile pentru folosirea acestora sunt: /gondolaup,/gondoladown pentru telegondola si /balonup,balondown pentru balon.
Avem si sistem de event-uri: GUNGAME,DEAGLE,TEC9 etc..
Pe serverul nostru este si comanda /event disponibila la nivel 5.
Avem si sistem de WAR + TAKEZONE(la care se mai lucreaza)

Cam atat cu prezentarea mai multe detalii le veti afla pe server. Nu uitati pe data de 18.12.2015 ORA: 19:30 va avea loc deschiderea oficiala a serverului SAMP.OVERPLAY.RO.Ne vedem vineri, si Sarbatori Fericite tuturor!
 #25364  by Zibz
 16 Dec 2015 17:37
Offtopic:

1. Imaginile nu merg, cred ca motivul este ca nu ai pus .png sau .jpg la sfarsit.
2. Boltul nu iti merge.

On: Noroc cu serverul :D :ympeace:
 #25376  by OmE
 17 Dec 2015 14:51
Abia astept deschiderea! <3 Mai ales ca ai rezolvat cu dealership-ul, ai schimbat interiorul la case etc etc. Se vede ca ai depus multa munca la acest server si sper sa te tii de el! Ne auzim pe server vineri! :)