#24433  by probuild3
 22 Oct 2015 18:58
1# Numele tau:Loredan
2# Cati ani ai?:14
3# De ce vrei grad pe server?:Pentru a tine linistea pe server si de a pedepsi pe cei cu limbaj vulgar/CapsLock
4# De cat timp joci pe server?:Aproape o saptamina Dovada:http://imgur.com/1bqEwbo
5# Cu ce poti ajuta server-ul?:Cu mentinearea linistei pe server sau a ajuta staff-ul la diferite chestii
6# Cat timp poti fi activ zilnic?:Cit am scoala doar 4-5 ore dar in weekend max 8 ore
7# Experienta ta in essentials:Am experienta in essentials de un an
8# Ai citit regulamentul pentru Staff ?:#795
9# Poti dona?:Deocamdata nu

Multumesc de atentie,anticipat
Last edited by probuild3 on 24 Oct 2015 22:56, edited 3 times in total.
 #24434  by IceTeaOfficial
 22 Oct 2015 19:40
:contra: nop , ai facut o impresie proasta prin gramatica ta si repezirea ta in a face aceasta cerere... + nu cred ca ai merita acest grad deoarece la prima cerere ai zis ceva(scris) dar tu nu erai pe srv timpul ala si etc... ma rog nu cred ca ar trebui sa intri in staff sau daca se poate sa lasi o poza cu orele jucate (esc->statistics [poza]) si postando pe site http://imgur.com/ si sa lasi un reply cu orele jucate pe servar(total nu doar vorbe si dovezi..) poate cine stie ,,esti acceptat'' dar nu cred ca s-ar intampla deoarece faci foarte multe greseli si s-ar putea sa faci la fel si pe servar...

3# De ce vrei grad pe server?:Pentru a tine linistea pe server si ai pedepsi pe cei cu limbaj vulgar/CapsLock
4# De cat timp joci pe server?:Aproape o saptamina
5# Cu ce poti ajuta server-ul?:Cu mentinearea linistepe server sau a ajuta staff la diferite chestii
6# Cat timp poti fi activ zilnic?:Cit am scoala doar 4-5 ore dar in weekend max 8 ore
 #24480  by Crafter_MF
 24 Oct 2015 22:32
Ro6in Boss wrote::pro: in ultimul timp am vazut ca esti on mult si ma ajutat cu multe chestii asa ca ai merita gradul de helper te sustin :pro:

Este pro dat din prietenie
 #24483  by probuild3
 24 Oct 2015 22:55
Crafter_MF wrote:
Ro6in Boss wrote::pro: in ultimul timp am vazut ca esti on mult si ma ajutat cu multe chestii asa ca ai merita gradul de helper te sustin :pro:

Este pro dat din prietenie




Nici macar nu ne cunoastem in realitate asa ca nu se pune ca a fost din prietenie