#25642  by Zibz
 23 Dec 2015 21:00
1) Numele tau : Zibii
2) Numele celui reclamat : iTzIulianPvP
3) Dovada (obligatoriu) : Image
Image
4) Motiv : Da ban fara motiv, si nici nu stie comanda "Tempban"
5) Alte detalii (optional) : Akeno is my baee
 #25644  by Iulian
 23 Dec 2015 21:19
Pai , in primu' rand nici o dovada nu e clara. Sunt doar niste poze , in care tu vorbeai cu Rennieh si ti-a dat o poza cum si-a luat ban (asta nu dovedeste ca eu am fost cel care i-am dat). Il al doilea cealalta poza e de pe server cand imi puneai intrebari ..
 #25645  by Zibz
 23 Dec 2015 21:21
moipojat69 wrote:Pai , in primu' rand nici o dovada nu e clara. Sunt doar niste poze , in care tu vorbeai cu Rennieh si ti-a dat o poza cum si-a luat ban (asta nu dovedeste ca eu am fost cel care i-am dat). Il al doilea cealalta poza e de pe server cand imi puneai intrebari ..


In al treilea rand, s-a uitat Insidious in loguri si a vazut. ^^
 #25649  by iTzzVlad_
 23 Dec 2015 21:55
Faza e ca,Rennieh e certat cu iTzIulianPvP ,si inainte sa ii dea ban iulian,Rennieh ii tot dadea kick,fara motiv..Pacat ca nu am facut ss..
P.S:NU am nimic cu Rennieh sau cu iTzIulianPvP si nu tin partea nimanui,eu mi-am dat doar cu parerea,amandoi au gresit la faza asta :)
 #25650  by Edward
 23 Dec 2015 22:10
I-am dat kick deoarece RaperWTF injura in chat si pe /ac (jignire staff) si i-am zis dai ban si el a zis "nu vreau" si i-am dat kick si dupa mi-a dat ban.
 #25676  by Bogdanel
 24 Dec 2015 00:54
Super simplu se uita in loguri se vede si cearta si ban-ul si v-as ruga astia care nu aveti habar nu mai vorbiti cand va aud nu ai dovezi imi vine sa-mi rup parul din cap abuzuri dinastea nu pot fi acceptate sper sa remediati problema sau ati putea fi propusi pentru excludere din comunitate
 #25689  by AName
 24 Dec 2015 10:27
:locked: :acceptat: , M-am saturat de staff care jigneste/abuzeaza s-au in cel mai rau caz, nu stie de bunul simt.
Dovezile sunt clare, daca m-ai este ceva, pot verifica istoricul serveru-lui.