#25329  by Sedat1v
 13 Dec 2015 16:15
1) Numele din joc:r0venthewolf
2) Prenumele real: Cosmin
3) Varsta pe care o ai:14
4) Primele 7 litere din CNP:5010921
5) Cum poti ajuta serverul cu acest grad? (Minim 30 de cuvinte):Ajut serverul cu warp-uri , constructii , sunt atent in chat sa vad playeri daca au un limbaj adecvat , scaparea de hackeri.
6) Cum ti-ai evalua experienta ta in building?: (Minim 20 de cuvinte):De la 1-10 mi-as putea da nota 8 deoarece ma pricep mult in design medieval.
7) Respecti regulamentul?:Da
8)Ce regula iti place cel mai mult din regulament?: Sa nu facem pvp cu itm din gamemode
9) Vei avea posibilitatea sa donezi?:Posibil
10) Poze cu constructiile de pe server (OBLIGATORIU):http://imgur.com/zBgX61r http://imgur.com/UCgiHW9 http://imgur.com/sWKkhx1
11) Modalitati de contact (Yahoo/Skype):white.skittlet
 #25330  by Iulian
 13 Dec 2015 16:43
N-ai citit regulamentu' , aia e doar o casuta facuta in 10 minute .
:contra:
 #25344  by AName
 14 Dec 2015 09:30
ai un :pro: de la mn, nu ma face sa ma razgandesc.
astept pareri
 #25345  by Iulian
 14 Dec 2015 16:19
,,hater incult'' ? Doar mi-am spus parerea despre cererea ta , si in plus tot ce am zis mai sus e adevarat.
 #25346  by Sedat1v
 14 Dec 2015 20:20
Le-ai dat la toti contra si lu` rennieh i-ai dat pro , oare de ce ? JALNIC
 #25355  by Sedat1v
 15 Dec 2015 17:15
Bine ba ca sunteti voi grozavi arata-mi ce ai facut tu de ai primit builder , tu si cu kobra cei mai buni builderi .
 #25356  by Boy
 15 Dec 2015 19:20
In primul rand, as sugera staff-ului sa mediteze asupra unui lucru, si anume faptul ca playerii care fac astfel de cereri probabil nu au timp si resurse suficiente pentru a construi ceva mai bun decat acea casa "facuta in 10 minute"... zic si eu ca v-ar ajuta sa priviti lucrurile altfel si ca probabil nici voi n-ati putea mai mult in locul lor.
Sedat1v, totusi asta nu inseamna ca nu ar fi trebuit sa primesti acele "contra"-uri deoarece tu chiar nu ai citit regulamentul serverului respectiv, pentru ca, daca il citeai stiai ca la punctul 7 al cererii, si anume "Respecti regulamentul?:", trebuia sa scrii "Munca este bratara de aur" ca dovada ca l-ai citit, totusi cam tarziu.
Acum vine partea a doua in care esti sanctionat cu un avertisment (bucura-te ca m-am abtinut sa nu te sanctionez mai rau) pentru incalcarea a catorva reguli esentiale in comunitate, si anume double-post, off-topic si flame.
Iti las aici un link de la regulamentul comunitatii sa te mai documentezi, sa ai grija ce faci pe viitor. --> viewtopic.php?f=920&t=230
Acum, pentru ca s-a exagerat cu off-topicul aici, in mod normal as inchide topicul, insa fac un gest frumos pentru Sedat1v si il las deschis ca sa mai primeasca pareri din partea staffului, eventual un raspuns de la fondator.
Insa, daca mai vad vreun post care sa nu aiba nici macar o legatura cu subiectul postul va fi sters iar utilizatorul respectiv va fi sanctionat fara alte discutii!
O zi buna in continuare, pentru alte intrebari nu ezitati sa va adresati unei persoane din staff.
 #25363  by AsaSSin
 16 Dec 2015 15:42
Eu iti dau :pro:
Ai avut dreptate ca el da numai Contra!
Si imi plac constructiile! Eu iti urez multa bft!
Dar reciteste regulamentul! :))))
 #25366  by AName
 16 Dec 2015 18:26
Zibz wrote::contra: nu ai citit regulamentul.

nu ai grad pe server, cand ai sa ai, atunci sa dai raspuns cu . contra sau pro.
:acceptat: :locked: