#25063  by Wolf
 03 Dec 2015 16:13
1) Numele din joc: Wolf
2) Prenumele real:Cozmin
3) Varsta pe care o ai:13 ani
4) Primele 7 litere din CNP:5005375
5) De ce doresti acest grad? (Minim 40 de cuvinte):pentru ca vreau sa ajut pe ceilalti jucatori si am nevoie de grad vreau sa fiu util in ceva si oricine va avea nevoie de mine o sai ajut cu mare drag o sa fiu pe server aproape in fiecare zi sin in vacanta sau in wekend voi fi mult pe server de asta vreau sa am grad:)
6) Respecti regulamentul?:Respecta si vei fi respectat
7) Ce regula iti place cel mai mult din regulament?:Este STRICT INTERZIS sa faceti reclama la alte servere/comunitati. Incalcarea acestei reguli se va pedepsi drastic
8) Vei avea posibilitatea sa donezi?:Posibil
9) Pe o scara de la 1 la 10, cum ti-ai evalua experienta ta in acest domeniu?:6 recunosc nu stiu chiar tot in minecraft,dar stiu aproximativ
10) Comentarii aditionale:Nici un comentariu,stiu ca s-a dat wipe si de aceea nu sunt toate facute la loc.
11) Modalitati de contact (Yahoo/Skype):Skype:alex.tranisan2
 #25065  by insidiousII
 03 Dec 2015 16:30
:pro:
Wolf wrote:1) Numele din joc: Wolf
2) Prenumele real:Cozmin
3) Varsta pe care o ai:13 ani
4) Primele 7 litere din CNP:5005375
5) De ce doresti acest grad? (Minim 40 de cuvinte):pentru ca vreau sa ajut pe ceilalti jucatori si am nevoie de grad vreau sa fiu util in ceva si oricine va avea nevoie de mine o sai ajut cu mare drag o sa fiu pe server aproape in fiecare zi sin in vacanta sau in wekend voi fi mult pe server de asta vreau sa am grad:)
6) Respecti regulamentul?:Respecta si vei fi respectat
7) Ce regula iti place cel mai mult din regulament?:Este STRICT INTERZIS sa faceti reclama la alte servere/comunitati. Incalcarea acestei reguli se va pedepsi drastic
8) Vei avea posibilitatea sa donezi?:Posibil
9) Pe o scara de la 1 la 10, cum ti-ai evalua experienta ta in acest domeniu?:6 recunosc nu stiu chiar tot in minecraft,dar stiu aproximativ
10) Comentarii aditionale:Nici un comentariu,stiu ca s-a dat wipe si de aceea nu sunt toate facute la loc.
11) Modalitati de contact (Yahoo/Skype):Skype:alex.tranisan2
 #25070  by Iulian
 03 Dec 2015 19:39
Cealalta cerere nu s-a terminat , n-a zis nimeni daca esti acceptat sau nu. Daca ai facut o greseala si cineva ti-a dat contra pe seama asta nu trebuie imediat sa faci alta..
:contra:
 #25078  by insidiousII
 04 Dec 2015 15:09
moipojat69 wrote:Cealalta cerere nu s-a terminat , n-a zis nimeni daca esti acceptat sau nu. Daca ai facut o greseala si cineva ti-a dat contra pe seama asta nu trebuie imediat sa faci alta..
:contra:

ma tu daca esti membru nu ai voie sa dai pro sau contra,identifica-te te rog inainte de a posta.
 #25135  by Iulian
 05 Dec 2015 19:17
Poftim ? :))
Am grad pe server si pot sa-mi dau cu parerea la cererea de grad a celor care vor sa intre in Staffu' serverului.
Si tu ai membru pe forum daca l-a asta te referi :)) .
 #25231  by Scraffle
 08 Dec 2015 14:39
Moipojat tu chiar din orice necajesti in player DE rind
Chair by DE rind sa stai si tu potol?
Cum se Iveste o cerere pe forum primul contra Ie am lui moipojat :-q :-q :-q ...
 #25232  by Iulian
 08 Dec 2015 15:38
Pentru a promova trebuie sa ai si o activitate pe forum si sa iti dai cu parerea la orce fel de topic. La Cereri de Grade la fel , iti dai cu parerea daca acel jucator ar merita gradu si la sfarsit pui contra sau pro. Daca crezi ca ce fac eu pe forum nu e bine imi poti face o reclamatie.