#24229  by F!nNutZu
 17 Oct 2015 15:56
1) Numele din joc:DumiSwaggy
2) Prenumele real: Dumitrescu Daniel
3) Varsta pe care o ai:14-15 ani.
4) Primele 7 litere din CNP:1990720
5) De ce doresti acest grad? (Minim 40 de cuvinte):Deoarece imi place serverul , imi place sa ajut playeri , si pur si simplu doresc sa ajut si ceilalti oameni din staff .Doresc ca acest server sa ajunga ceva mare.Si vreau ca playeri dupa acest server sa inteleaga ca trebuie sa se respecte unu pe celalalt.
6) Respecti regulamentul?:Respecta si vei fii respectat.
7) Ce regula iti place cel mai mult din regulament?:Respecta si vei fii respectat.
8) Vei avea posibilitatea sa donezi?:Desigur , daca serverul se va mentine.
9) Pe o scara de la 1 la 10, cum ti-ai evalua experienta ta in acest domeniu?:10 , am avut 2 servere , unu in comunitatea asta si altul in alta comunitate.
10) Comentarii aditionale:-
11) Modalitati de contact (Yahoo/Skype):danyel5574
 #24230  by insidiousII
 17 Oct 2015 16:28
F!nNutZu wrote:1) Numele din joc:DumiSwaggy
2) Prenumele real: Dumitrescu Daniel
3) Varsta pe care o ai:14-15 ani.
4) Primele 7 litere din CNP:1990720
5) De ce doresti acest grad? (Minim 40 de cuvinte):Deoarece imi place serverul , imi place sa ajut playeri , si pur si simplu doresc sa ajut si ceilalti oameni din staff .Doresc ca acest server sa ajunga ceva mare.
6) Respecti regulamentul?:Respecta si vei fii respectat.
7) Ce regula iti place cel mai mult din regulament?:Respecta si vei fii respectat.
8) Vei avea posibilitatea sa donezi?:Desigur , daca serverul se va mentine.
9) Pe o scara de la 1 la 10, cum ti-ai evalua experienta ta in acest domeniu?:10 , am avut 2 servere , unu in comunitatea asta si altul in alta comunitate.
10) Comentarii aditionale:-
11) Modalitati de contact (Yahoo/Skype):danyel5574






Nu sunt convis pe deplin ca ai citit regulamentul cap coada,dar ai completat celelalte... :pro: