#21360  by FireStormX71
 19 Jul 2015 13:50
Nick: FireStormX71
Varsta: 12
De cat timp joci pe server: Din 18.iulie.2015 ( cred ca am 1-2 ore ) Dar pot sa fiu activ, eu nu am treaba ( munca ) , tinand cont ca am 12 ani asta rezulta numai ca am timp LIBER :D
De ce vrei sa primesti gradul: Pentru a putea sa il protejez atunci cand nu sunt alti membrii ai staff-ului
Accepti regulamentul?: Da , e chiar foarte acceptabil :D
Ai fost prins cu hack?: Nu frate , este o prostie , Daca ai kill aura , tu decat mergi si invarti mouse-ul , restul face hack-ul , va recomand sa nu folositi , e un cacao.... ! NU !
 #21366  by asso
 19 Jul 2015 15:42
Ai fost prins cu hack?: Nu frate , este o prostie , Daca ai kill aura , tu decat mergi si invarti mouse-ul , restul face hack-ul , va recomand sa nu folositi , e un cacao.... ! NU !
Sincer, faci ca unu care foloseste hack, parca ai fi usa de biserica, dar na totusi, ce sa va zic :pro:
 #21369  by FireStormX71
 19 Jul 2015 16:03
Sincer frate , pare a usa de biserica , dar defapt mie nu imi place ca dau de multi hackeri in ultimul timp , eu doar mi-am spus parerea , si daca vrei , fac screen shot cu download-urile si versiunile , ca sa fezi ca nici nu am atentat la hack...