#18640  by X-per|T
 02 May 2015 17:49
1# Nick-ul tau:Danne_NET
2# Nick-ul adminului reclamat:aLKAN
3# Motiv:mi-a dat ban pentru ca am zis ca nu e voie cu capcane crafter tot facea capcane si dadea tp la pleyeri eu ia-m zis lu crafter sa termine cu capcanele si alkan tot imi spunea daca mai comentezi osingura data ai ban si am luat ban : @-) ,staff de tot.....
4# Dovada nam
 #18693  by Alkan
 03 May 2015 10:38
Păi în primul rand ti-am zis ca server-ul este pvp deci nu accepta la oricine tpa..daca ai acceptat este problema ta..si dupa asta te-ai trezit tu să comentezi.. "Doamne ce server" plus că uni helperi mi-au spus ca da-i tp aiurea și îi omori ..
 #18697  by X-per|T
 03 May 2015 11:15
în primu rând ori ce sv pvp nu e voie cu capcane , in al 2 le-a rând ala mi-a dat tp si am căzut apoi mi-a lu-at itm si ma-m dus sa-l omor sa imi ia-u itm ... :-j
 #18716  by Pulse
 03 May 2015 14:17
sincer,serverul e pvp în limita bunului simț , acum dată tu ai dat accept asta este,dar asta nu înseamnă că trebuie să te duci la sărmanul player și să-l omori până când îți dă iteme, crede-mă că eram acolo și am văzut tot,văzând că serverul e pvp fiecare player are dreptul să omoare pe cine vrea în limita bunului simț. și tu acum ai vrea să primească Alkan remove pentru că tu ai dat accept și ai murit?
Spoiler:
REGULA 12
Atentie,daca un player va da /tpahere acceptati pe riscul vostru deoarece server-ul este pvp deci sa nu va plangeti ca cineva va omorat.

Spoiler:
REGULA 6
6# Nu aveti voie sa dati /tp la playeri decat daca este o urgenta (hack,etc) sau daca acesta va da voie.



OFF TOPIC-
ar trebui să mai dai pe la școală,abia am înțeles ce ai scris...
Spoiler:
"am căzut apoi mi-a lu-at itm si ma-m dus sa-l omor sa imi ia-u itm ..."
 #18721  by X-per|T
 03 May 2015 15:00
oricum nu mai vr gradu... nam ce face pe sv ala cu tot stafu de........

dați LOCKED ca nu vr sa iau a 3 oara ban pe forum X(
 #19719  by Shadow
 19 May 2015 14:25
Danne, calmeazate. Nervii nu te ajuta la nimic. :tc: