#20714  by Tinkoo
 20 Jun 2015 21:54
Deci, am intrat si eu pe SharkPvP sa mai joc putin SkyPvP, si am fost mirat cand am vazut stirea ca a fost adaugat plugin-ul de Build Battle. Am mers sa joc, totul a descurs cam binisor, sa nu luam in calcul niste copii injurand si spamand. Am observat niste bug-uri, si as dori sa vi le spun si voua. Primul care l-am vazut e ca dupa ce se finiseaza joaca, se anunta punctele si ramane constructia ultimului jucator, spre exemplu eram eu. Eu v-as recomanda sa se termine si sa ne teleporteze la castigator (cu cele mai multe puncte). Totodata, cand s-a terminat joaca, m-a dat afara de pe server si mi-a aratat ca jocul se reseteaza... am asteptat vreo 5 minute... - NIMIC. Eram pe loc, deci trebuia sa ies din joc si sa intru pe server din nou. Si inca ceva, va rog sa scadeti putin din timp... 500 secunde+ e foarte mult. Stateam ca nebunu' asteptand sa se finiseze si sa mergem sa votam.

P.S. Postez la aceasta sectiune deoarece nu am sa postez in alta parte. :3
 #20745  by Fakeru2015
 21 Jun 2015 18:32
E pluginul facut de Shark si na....i-am spus si eu da cred ca e greu pentru el sa faca atatea =))) In fine o sa-i mai spun.Bune propunerile,sper sa ma asculte Shark acuma.