#6896  by aneroncz
 15 Sep 2014 22:36
Nick-ul tau: aneroncz
Nick-ul Adminului/Jucatorului reclamat: Hunter75
Data intamplarii: azi . 10:32
Motivul: Se cearta cu ori ce player care ii zice ceva.. Intamplare: "Cineva il lua la misto , si iam zis ba hunter vezi ca ala te ia de prost fai ceva , iar domnul hunter mia dat mute si a inceput sa fie recalcitrant..+ ca un player nou il intreaba ceva se pune pe venish si nu ii raspunde..
Dovada,screenshot/demo: http://i.imgur.com/VPKM3JQ.png
 #6897  by Hunter75
 15 Sep 2014 23:01
=)) , ce-mi place asta. La nebunie chiar... Domnul player aneroncz... intarata playerii, ii face sa se atate apoi se da mare "cistit" (ati citit bine - cistit). Dupa ce atrage playerii in pvp cu motivul "itemele inapoi" (si bineinteles ca nu le da), spune ca nu e tigan dar supravietuieste asa(rasism care nu e admis pe server, nici in viata reala). Apoi atata playerii, gen kcin....sa vorbeasca urat(dovada: a primit ban temporar de la overlight0 putin mai tarziu), apoi, fara nici cel mai mic drept ma caracterizeaza ca: te ia drept prost!!! De unde concluzia asta? De la el personal, cu apropourile cuvenite. Sa posteze toata discutia ca dovada, nu numai un ss in care ii explic ca NU mai accept nesimtiri.
Multumesc aneroncz ca te-ai facut de ras, mai mult nu puteai face decat sa mergi la scoala si sa inveti sa scrii. Ceea ce nu se poate intampla, doar asta poti face.
Luati voi, cei in masura decizia, eu unul sunt lamurit ;)
 #6898  by aneroncz
 15 Sep 2014 23:21
Chiar as vrea si eu sa vad o dovada cum ca intaratam playerii.. Si daca iti zic ca cineva te ia de prost asta nu inseamna ca te si jignesc dar daca tu te consideri asa eu nu am nimic impotriva.. Si nu vad o regula care sa interzica "rasismul".. Tu miai dat mute degeaba .. nu iti convenea ca tiam zis , ca te ia drept un prost puteai sa zici , aneroncz taci .. dar nu domne , tu ca un mare admin de duzina ce esti ai venit repede cu fite si erai recalcitrant... + ca acel playeri care a fost banat de overlight tea intrebat ceva iar tu ca sa nu ii raspunzi teai pus pe venish asa cum faci de obicei...Din cauza "adminilor" ca tine se duce server-ul..
 #6904  by Hunter75
 15 Sep 2014 23:32
aneroncz wrote:Chiar as vrea si eu sa vad o dovada cum ca intaratam playerii.. Si daca iti zic ca cineva te ia de prost asta nu inseamna ca te si jignesc dar daca tu te consideri asa eu nu am nimic impotriva.. Si nu vad o regula care sa interzica "rasismul".. Tu miai dat mute degeaba .. nu iti convenea ca tiam zis , ca te ia drept un prost puteai sa zici , aneroncz taci .. dar nu domne , tu ca un mare admin de duzina ce esti ai venit repede cu fite si erai recalcitrant... + ca acel playeri care a fost banat de overlight tea intrebat ceva iar tu ca sa nu ii raspunzi teai pus pe venish asa cum faci de obicei...Din cauza "adminilor" ca tine se duce server-ul..

1: Te bate Limba Romana: mi-ai, ti-am, te-ai....
2: NU am folosit absolut nici o comanda de admin(sau orice acces), nu m-am pus pe vanish pentru ca nu am folosit nici o comanda, nici macar /fly nu am folosit. Nu se scrie /venish ci /vanish. Nu din cauza mea se duce, ci din cauza celor ca tine. Din cauza asta am renuntat la acces(am cerut sa mi se scoata), pentru analfabetii ca tine, cei care se cred zmei si sunt decat 0(zero). nu stiti sa scrieti(vezi mai sus), dar stiti sa faceti reclamatii. Pentru ca aveti o cultura generala egala cu IQ-ul vostru. Adica 0(zero). Nu demult il reclamai la mine si pe overlight0, cel care nu demult ti-a dat totul cand ai intrat pe server drept player(iarasi). Cum ca se foloseste de toti pana ajunge undeva. Vrei dovada? O am, am facut ss stiind ca nu esti decat un nimic, in stare sa faci totul ca sa infunzi pe cei care NU iti mai fac pe plac. Continua si o sa arat la toata comunitatea cine esti si ce faci. Astept aprobarea....
 #6906  by aneroncz
 15 Sep 2014 23:38
Imi cer scuze eu nu folosesc un autocorrector ca tine , nu sunt impocrit , si mai pe scurt nu sunt prost ... uitate putin la tine .. abuzezi in ultimul hal si mai ai tupeul sa zici ca il reclam pe over la tine =)).. Sa o zic pe scurt.. Esti doar un cacat cu ochi care vrea sa se dea drept cineva "bazat" dar cand colo esti vai de viata ta..Nu vorbii de alti , si gandestete la tine si la situatia in care esti.. chiar nu vreau sa dau mai multe detalii.. Cat despre playerii de pe server , daca stau sa ma gandesc bine lumea ma saluta cu toate ca nu mai am grad..iar cand intru tu? "clear"... esti prea plin de tine , te bati cu pumnii si vi cu replici de genul "Pentru ca vreau si pot" sa fim seriosi , degeaba incerci sa te dai mare smecher scriind corect.. ok nu am un limbaj corect gramatical , dar nici animalux , nici assofi , fiecare avem defectele noastre , "nimeni nu ii perfect"..
 #6912  by aneroncz
 15 Sep 2014 23:49
Nu inteleg.. Scrie undeva "Over abuzeaza , injura , etc?" =)) , Si inca astept dovada unde eu intarat playerii... ;)
 #6913  by Shadow
 15 Sep 2014 23:56
Initial am vrut sa va dau cate un warn la fiecare pe motivul incalcarii regulii acesteia:
Regulament wrote:3. Folosirea cuvintelor obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului etc.

mai precis pentru limbaj defectuos dar dupa am observat ca anero nu isi mai permite un astfel de lux si nu o sa mai prinda decizia si m-am razgandit.
Hunter foloseste tagul [image width=800 height=600] ca sa redimensionezi imaginea.
Terminati cu flameul si asteptati decizia. Postati numai daca aveti dovezi care ar putea influenta decizia.
 #6918  by Hunter75
 16 Sep 2014 00:15
Shadow wrote:Initial am vrut sa va dau cate un warn la fiecare pe motivul incalcarii regulii acesteia:
Regulament wrote:3. Folosirea cuvintelor obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului etc.

mai precis pentru limbaj defectuos dar dupa am observat ca anero nu isi mai permite un astfel de lux si nu o sa mai prinda decizia si m-am razgandit.
Hunter foloseste tagul [image width=800 height=600] ca sa redimensionezi imaginea.
Terminati cu flameul si asteptati decizia. Postati numai daca aveti dovezi care ar putea influenta decizia.

Am redimensionat imaginea asa cum s-a cerut:
Image
No comment!!!
 #6920  by animalux
 16 Sep 2014 03:43
aneroncz wrote:Imi cer scuze eu nu folosesc un autocorrector ca tine , nu sunt impocrit , si mai pe scurt nu sunt prost ... uitate putin la tine .. abuzezi in ultimul hal si mai ai tupeul sa zici ca il reclam pe over la tine =)).. Sa o zic pe scurt.. Esti doar un cacat cu ochi care vrea sa se dea drept cineva "bazat" dar cand colo esti vai de viata ta..Nu vorbii de alti , si gandestete la tine si la situatia in care esti.. chiar nu vreau sa dau mai multe detalii.. Cat despre playerii de pe server , daca stau sa ma gandesc bine lumea ma saluta cu toate ca nu mai am grad..iar cand intru tu? "clear"... esti prea plin de tine , te bati cu pumnii si vi cu replici de genul "Pentru ca vreau si pot" sa fim seriosi , degeaba incerci sa te dai mare smecher scriind corect.. ok nu am un limbaj corect gramatical , dar nici animalux , nici assofi , fiecare avem defectele noastre , "nimeni nu ii perfect"..


Nu mise pare ca hunter sa fie intr-o ipostaza nasoala.
Pentru un mute, jignesti, faci "Rage" ca altfel nu se poate numi ce faci aici.
Pur si simplu este sicanare, mute-ul a fost de 2 minute, nu a fost nustiu ce groaznic. Nu cred ca hunter l-a dat ca se plictisea...
Sa nu zic de cate ori m-ai amenintat cu spartu forumului...

Nu sunt dovezi care sa conteste ca cineva se certa cu el sau ori ce altceva, decat mute-ul. Dar nimic ce a fost inainte..

Reclamatie respinsa.