#2807  by GreGo
 28 Jun 2014 13:54
Salut sunte GreGoRo....-Fratilor faceti ceva cu warp-urile,uni se plang de xp,alti de spleef/spleeg....Mini-shopul ....cam greut cu el...Faceti ceva repede. :)
 #2816  by animalux
 28 Jun 2014 15:25
Cu Spleef-urile inca nu prea avem ce face. Acelea sunt momentan pentru evenimente.
 #3702  by Shadow
 17 Jul 2014 13:18
As putea da o mana de ajutor la Warp-uri :) Anuntati-ma daca aveti nevoie de arene/warp-uri/configurare etc. ;)
 #4199  by Shadow
 26 Jul 2014 23:37
E cam mini ce-i drept shopul dar e bine asa :P hard survival. Cat despre warpuri, ma ocup eu de ele acu'. De spleef nu stiu nimic, adica nu stiu daca avem pluginul instalat ca daca e ma ocup de arena. Maxi, avem spleeful pe srv? Adica este pluginul? Ca nu am acces la /plugins

Sent from my Tab PRO SM-T320 using a potato.
 #4202  by Hunter75
 26 Jul 2014 23:52
Apai daca nici la shop nu gasesti decat "mini", pe bune frate..., cel mai bine as zice "sa mergeti la pomana, la intins mana", chiar le vreti pe toate mura-n gura? Vin 2-3 codati care fac banii cum doar ei stiu si le cumpara toate gata, nu munca nu nimic. Apai in lumea reala sunteti stersi gata si la cur ma? Nici aia nu puteti face singuri? Muieti-s posmagii? Poate, ca e apa multa pe harta....
 #4206  by Shadow
 27 Jul 2014 02:21
Ai un umor ascuns hunter, imi place asta :)) fac pe lingaul :)) jk jk. No shit chiar faci niste conotatii funny :P ehehe pe vremea noastra stateam sa vindem cobble la shop cu 1 leu bucata de rupeam mouseurile, si acu ei se plang ca la shop trebuie sa vanda semintele si nu pepenii intregi :))

Sent from my Tab PRO SM-T320 using a potato.