#4193  by Hunter75
 26 Jul 2014 21:32
Daca tot avem server, putem face poze, daca tot vrem si distractie..., sincer: sa nu-i uitam pe cei care muncesc.
L-am surprins pe ShadowScream cand muncea "din greu" la viitorul /warp xp al serverului si m-a gandit sa-i laud creatia. Care nu e deloc rea, sa fim seriosi...., eu unul il stiu de mai mult timp, stiu ce-i poate pielea "mocirlita" de atata stat in noroi, deci face treaba buna, fara doar si poate.

Image

Image
 #4194  by animalux
 26 Jul 2014 21:41
Intradevar :)) Tot lucra' pe aia de o sapt :))
 #4195  by Hunter75
 26 Jul 2014 21:54
animalux wrote:Intradevar :)) Tot lucra' pe aia de o sapt :))

De aia l-am si ingropat in noroi, ca sa se mai odihneasca si el putin =))
 #4196  by Shadow
 26 Jul 2014 23:17
:)) baai nu mai are voie omu sa ste' afk :)) las ca l-am terminat 70%. Pozele de la progresul de pana acu' le pune boy imd. si am lucrat la ea 6 ore pana acu' nu o sapt :P damn nu am avut grad si nici nu mai stiam unde era si trebuia sa stau sa intre fane :)) complicatii chestii ce sa-i faci
 #4197  by THover
 26 Jul 2014 23:31
Termina-l cat mai repede...
Eu ma chinui sa fac xp la un spawn-er de scheleti.
Toata lumea intreaba pe server de warp xp si toti dam vina pe tine :))
 #4198  by Boy
 26 Jul 2014 23:33
 #4200  by Shadow
 26 Jul 2014 23:44
Thx de poze boy ;) Pff nu se vede la fel cu texturepack default.. Las ca pun eu maine niste poze cu shader.
Mai daca moderatorul are GM gimme. Daca nu hell no :))

Sent from my Tab PRO SM-T320 using a potato.
 #4201  by Hunter75
 26 Jul 2014 23:48
Mda, chiar merita...: Lui Shadow moderator si la Boy mare omor. Ca din 70 de posturi de pana acum, 80 sunt posthunt =))
Si daca ar avea Shadow acces WE chiar ar face mare lucru(vorbind foarte serios), omul (noroiosul) chiar se pricepe..... ;)
 #4204  by Hunter75
 27 Jul 2014 00:35
aneroncz wrote:Ba ce sa zic..bravo lui dar totusi cu gm e mult mai usor..

WE-ul e pentru a completa munca, el face prima parte "manual", asa ceva NU se poate face cu WE. Munceste mult la prima parte, apoi o "multiplica" cu WE, deci e munca multa pana la a folosi WE, respectiv(pentru el special) lucrul manual :P .
Apropo, cred ca la WE te refereai, nu ma GM, nu? Ca fara GM nu ai de unde sa aduni atatea iteme si sa construiesti asa, ar fi chiar aiurea.
 #4205  by Shadow
 27 Jul 2014 02:06
Well thx for support da' cred ca vreau prea repede prea multe :P bineinteles ca mi-ar veni accesul la WE ca o manusa si ca as face chestii wow numai dintr-o cmd si o formula (//generate) dar e cam devreme zic eu :P tinta mea e sa ajung la co-owner ca sa am acces we si ca sa nu mai am restrictia antishare (care ma tine din facutul detaliilor), dar pentru asta trb sa mai fac mai multe, +responsabilitate in plus pe care sigur ca mi-as puteao asuma ca doar nu ar fii prima data sa fiu co-owner pe serverul acesta, dar nu ar fii fair-play pentru restul care trag tare luni intregi pentru acel grad. Am fost si eu in situatia sa trag tare pentru grad si nu m-am simtit deloc ok cand altu' a luat totul pe pile. So please don't make this any more complicated :P maxim sa imi adauge permisiunea pe persoana fizica, vorba aia. Eu nu umblu dupa grade, ci doar sa imi pot face treaba cum trebuie fara sa fiu retinut de vreo comanda la care nu am acces sau de vreun item care imi strica designul ;) vreau sa imi fac un build log pe planetMC destul de frumos (pe imgur am primit destul de mult kudos, doar ca haterii anti-mc nu dorm niciodata) iar in descriere sa pot sa scriu "If you want to meet me or if you want to see more, visit Play.overplay.ro" si cinestie, poate facem si niste reclama.

Sent from my Tab PRO SM-T320 using a potato.
 #4209  by Tinkoo
 27 Jul 2014 09:25
Shadow wrote:Well thx for support da' cred ca vreau prea repede prea multe :P bineinteles ca mi-ar veni accesul la WE ca o manusa si ca as face chestii wow numai dintr-o cmd si o formula (//generate) dar e cam devreme zic eu :P tinta mea e sa ajung la co-owner ca sa am acces we si ca sa nu mai am restrictia antishare (care ma tine din facutul detaliilor), dar pentru asta trb sa mai fac mai multe, +responsabilitate in plus pe care sigur ca mi-as puteao asuma ca doar nu ar fii prima data sa fiu co-owner pe serverul acesta, dar nu ar fii fair-play pentru restul care trag tare luni intregi pentru acel grad. Am fost si eu in situatia sa trag tare pentru grad si nu m-am simtit deloc ok cand altu' a luat totul pe pile. So please don't make this any more complicated :P maxim sa imi adauge permisiunea pe persoana fizica, vorba aia. Eu nu umblu dupa grade, ci doar sa imi pot face treaba cum trebuie fara sa fiu retinut de vreo comanda la care nu am acces sau de vreun item care imi strica designul ;) vreau sa imi fac un build log pe planetMC destul de frumos (pe imgur am primit destul de mult kudos, doar ca haterii anti-mc nu dorm niciodata) iar in descriere sa pot sa scriu "If you want to meet me or if you whant to see more, visit Play.trueplay.ro" si cinestie, poate facem si niste reclama.

Sent from my Tab PRO SM-T320 using a potato.


Frate, dar si tu stii sa visezi...Co-Owner :D.

In rest, Shadow, nu am vazut pe server inca xp(ca nu am avut timp) dar din poze se vede ca esti tare talentat! :ymapplause: $-)

p.s. "If you want to meet me or if you whant to see more, visit Play.trueplay.ro" <-- play.trueplay.ro? sau play.overplay.ro... :-?
 #4215  by Boy
 27 Jul 2014 11:30
Hunter75 wrote:Mda, chiar merita...: Lui Shadow moderator si la Boy mare omor. Ca din 70 de posturi de pana acum, 80 sunt posthunt =))
Si daca ar avea Shadow acces WE chiar ar face mare lucru(vorbind foarte serios), omul (noroiosul) chiar se pricepe..... ;)

Mi-ai sters zambetu de pe fata cu asta :(
 #4219  by Shadow
 27 Jul 2014 12:23
Panda, e bine sa iti pui din prima tinte mari ;) si da, play.overplay.ro :P reflex, ce sa ii faci , bine ca nu am scris play.mcro.ro :))

Sent from my Tab PRO SM-T320 using a potato.