#5151  by Gabi.
 13 Aug 2014 23:34
1. Sa fie scos pvpworld. Ocupa spatiu degeaba
2. La fiecare register sa fie cumva (daca e posibil) o intrebare sau ceva anti flood...
3. Un warp mai fun gen "carusel" sau ceva sa faca sv mai funny.
4. /raport <nume> <Acuzatie> pentru a fii mai usor playerului sa raporteze un alt player fara ca acela sa stie. Fiindca deseori cand acuzatul vede inceteaza acel lucru pana sa vina un membru al statff-ului.

Peace :ympeace:
 #5153  by Shadow
 13 Aug 2014 23:48
Programele de floodare nu se inregistreaza ci doar intra multi boti.
Pvp world este in plan sa fie scos dar nu s-a pus in aplicare inca.
O sa ma gandesc la cva fun.
Foloseste HelpOP.
 #5157  by Minsha
 14 Aug 2014 03:52
Gaby. wrote:1. Sa fie scos pvpworld. Ocupa spatiu degeaba
2. La fiecare register sa fie cumva (daca e posibil) o intrebare sau ceva anti flood...
3. Un warp mai fun gen "carusel" sau ceva sa faca sv mai funny.
4. /raport <nume> <Acuzatie> pentru a fii mai usor playerului sa raporteze un alt player fara ca acela sa stie. Fiindca deseori cand acuzatul vede inceteaza acel lucru pana sa vina un membru al statff-ului.

Peace :ympeace:


pvpworld o sa fie scos dar inca nu a fost aplicat
cu warpul cred ca o sa vina shadow cu ceva
si nu avem nevoie de o comanda /report ...deacea avem /helpop .... insa uni playeri fiind putin cam incapatanati nu raporteaza din prima...spun pe chat!
 #5220  by Boy
 15 Aug 2014 23:20
Minsha wrote:
Gaby. wrote:1. Sa fie scos pvpworld. Ocupa spatiu degeaba
2. La fiecare register sa fie cumva (daca e posibil) o intrebare sau ceva anti flood...
3. Un warp mai fun gen "carusel" sau ceva sa faca sv mai funny.
4. /raport <nume> <Acuzatie> pentru a fii mai usor playerului sa raporteze un alt player fara ca acela sa stie. Fiindca deseori cand acuzatul vede inceteaza acel lucru pana sa vina un membru al statff-ului.

Peace :ympeace:


pvpworld o sa fie scos dar inca nu a fost aplicat
cu warpul cred ca o sa vina shadow cu ceva
si nu avem nevoie de o comanda /report ...deacea avem /helpop .... insa uni playeri fiind putin cam incapatanati nu raporteaza din prima...spun pe chat!

Eu nu is unul din acei playeri mereu am folosit helpop :))
 #6530  by Shadow
 07 Sep 2014 17:16
Ei bine vad ca PVP-world-ul nu a fost scos. Cred ca o sa asteptam wipeul si atunci se vor face schimbari mai majore :)
Pana atunci T/C.