#4848  by animalux
 07 Aug 2014 22:58
Hunter75 wrote:
animalux wrote:Credetima ca nici mie nu imi face placere sa dau wipe, este totusi o munca in plus atat pentru mine cat si pentru jucatori.

Dupa cum spunea si hunter, peste 2 zile iar lag.. Mystery m-a tot avertizat in privinta fermelor automate si fermele de XP facute de jucatori, din acel motiv spune el ca se face foarte mare lag-ul, si este marele motiv pentur care se face lag.

Daca fermele crezi tu ca sunt cauza lagului....: inchide serverul mai bine. Toata lumea evolueaza, toti fac ferme de legume sau xp, dar lag nu e la toti. Si eu pot sa spun ca lagul e produs de serverul lui MysteryD, tu ma crezi? Fa ce vrei, in ritmul asta o sa ramai in epoca de piatra.


Daca as fi facut dupa cum a spus mystery, nu mai aveati acum ferme si nici ferme de XP. :)) DEci nu stiu de ce sari asa in sus cam la tot ce spun eu in ultima vreme :-S :(
 #4852  by THover
 08 Aug 2014 00:02
Fermele de xp din end deja sunt nefolositoare avand in vedere ca warpxp e mult mai eficient acum.
Fermele de legume sunt singurele surse din care poti face bani deci daca ai scapa de ele ti-ar cam sarii toata lumea in cap :))
De ieri am vazut ca nu a mai fost lag , deci nu cred ca e nevoie de wipe or smth
 #4854  by animalux
 08 Aug 2014 00:24
Deci, acum s-a rezolvat lagul..
TC