Image
DNS:Vanilla.Overplay.Ro
Detinator: Animalux
Versiunea: Vanillah 1.7.5
Forum rules: Image
Detinator: Animalux
Versiunea: Vanillah 1.7.5
 #2218  by HamudI_MC
 16 Jun 2014 15:06
Salut ,
Eu sunt HamudI_MC si deschid fostul server din reteaua MCX . Server-ul va fi survival / Minigames cu 30 sloturi si versiunea pluginurilor 1.7.9 .
Cu aceasta 'mare deschidere' am de gand sa fac propriul plugin "OverPlayStaff" la mine pe server va fi : "/staffovp mesaj " Cu acest plugin doar admini o sa vada ce scriu , e ca un fel de "Conversatie intre admini ." . Server-ul MC.OVERPLAY.RO va fi deschis pe data de 20 Iunie la ora 15:00 . Va uram distractie placuta jucatorilor .

** Pentru plugin add : ali.hamudi@Yahoo.com | icegamero@yahoo.ro .
** Pluginul merge doar pe 1.7.9 .
 #2222  by HamudI_MC
 16 Jun 2014 15:20
Fane Pusca wrote:pai poti sa dai mut la chat si sa dai permisiune sa vorbeasca numa adminii :))

Asa e mai aiurea =)) . Mai frumos e cu comanda speciala , si da nu am mentionat dupa ce scrii "/staffovep (mesaj) " va aparea cam asa pe chat : "STAFF MC.OVERPLAY.RO : MESAJ ! " . Intelegi? :))
 #2223  by asso
 16 Jun 2014 15:21
HamudI_MC wrote:
Fane Pusca wrote:pai poti sa dai mut la chat si sa dai permisiune sa vorbeasca numa adminii :))

Asa e mai aiurea =)) . Mai frumos e cu comanda speciala , si da nu am mentionat dupa ce scrii "/staffovep (mesaj) " va aparea cam asa pe chat : "STAFF MC.OVERPLAY.RO : MESAJ ! " . Intelegi? :))

eu zic ca doar te chinui dar daca tu vrei asta nu te oprim :))
 #2292  by ChrystianSandu
 18 Jun 2014 19:03
HamudI_MC wrote:Cu aceasta 'mare deschidere' am de gand sa fac propriul plugin "OverPlayStaff" la mine pe server va fi : "/staffovp mesaj " Cu acest plugin doar admini o sa vada ce scriu , e ca un fel de "Conversatie intre admini ."

Daca va avea fel de mare audienta ca Launcher-ul, mai bine sa nu faci nimic...
 #2298  by hellboy
 18 Jun 2014 22:22
care sandu? ala facut de tine??....ba sincer voi sa fiti mandrii can cineva mai face ceva, si se mai gandeste....dar in loc sa il incurajati sa mai faca, si sa fie mandru de munca lui, voi nu...nu frate, cum sa aiba el succes
 #2303  by ChrystianSandu
 19 Jun 2014 10:47
hellboy wrote:care sandu? ala facut de tine??....ba sincer voi sa fiti mandrii can cineva mai face ceva, si se mai gandeste....dar in loc sa il incurajati sa mai faca, si sa fie mandru de munca lui, voi nu...nu frate, cum sa aiba el succes

Tu nu crezi ca te cam bagi ca musca in lapte... te-am lasat in pace, cu speranta ca o sa realizezi ca nu imi pasa ce ai de spus. 8-}
Si inca ceva, din partea mea sa faca, oricum nimeni nu o sa il descarce, odata ca mai exista un plugin (EssentialChat) care face acelasi lucru...
 #2304  by hellboy
 19 Jun 2014 12:05
Taci ca nu esti bun de nimic....nici mc nu l.ai facut...da sa comentezi esti bun....dute si invata, si dupaia sa vii si sa comentezi, ma lasi in pace? pai daca deabia intru, tu intrii 2 min pe ts si iesi, ca o paleta!! stai stai...ca daca ma cobor la mintea ta, dau de petrol
 #2305  by ChrystianSandu
 19 Jun 2014 12:49
Imi pare rau sa te anunt, dar tu nu ai ce sa cobori. Si da, stiu ca eu nu sunt bun de nimic, si intradevar tot launcher-ul este facut de tine... Oare de ce nu ma mir? Aporpo, te doare? Am auzit ca prostia doare si vroiam sa stiu...
 #2306  by hellboy
 19 Jun 2014 12:58
=)) te crezi destept dar esti nimic =)) nimic intr.o lume de nimic:) launcher-ul? pai ala facut de tine nu merge...atat de bine stii tu sa faci incat nu ai facut nimic....NIMIC (SAU MAI BINE SPUS...CEVA CE NU MERGE :)) )

Spune animalu, stai ca mai are de lucru la el, dar tu spui ca l.ai terminat, si se observa ca nimeni nu l.a descarcat sa vada :) doar eu =))
 #2307  by ChrystianSandu
 19 Jun 2014 13:01
Esti mai prost decat am crezut. :) Cred ca am specificat clar acolo ca versiunea GUI este infuctionala... dar na, fara un host unde sa se puna acel .jar... oricum eu sunt bucur ca am reusit sa imi depasesc limitele, iar tu tot ai ramas la nivelul de liceu TEHNOLOGIC... respectiv clasa de autocad.
 #2309  by hellboy
 19 Jun 2014 13:22
da ma? bravo ma, esti chiar bun....ti.ai depasit limite? care limite? alea de a deschide un joc si al inchide? :)) nepot stii dc tu esti mai jalnic? tu nu ai iesit din casa, acolo e viata ta:)) daca nimeni nu a auzit de un liceu tehnologic si o clasa de (autocad) inseamna ca tu esti bun, dar din pacate esti cel picat de **** =))) apropo vezi ca eu am mers intentionat acolo :) aaa nu ma crezi? vezi ca pretenu seth iti spune mai multe :) iti spune mai multe despre cum mi.am lasat prietenii sa mearga undeva unde e mai bine si m.am dus unde este "viata" tot prost ramai, nu am cuvinte, toti de aici vor sa fie cineva si interpreteaza lucrurile, dar eu stiu foarte bine acele lucruri pentru ca am experienta :) go away noob!
 #2310  by hellboy
 19 Jun 2014 13:29
Inca ceva, eu nu vorbesc cu anonimi, prosti, si nepoti, eu din vorbe imi dau seama cu cine stau de vorba, daca eu vorbesc cu tine si esti uimit cum eu sunt la o scoala unde se invata "autocad" imi sau seama cat de prost esti, poti invata carti, dar nu te duce mintea la altceva....ai facut si tu ceva :)) dar ala e egal cu nimic....tu esti bun? daca erai bun il faceai de mult. lasa ca unii de aici stim cat de bun esti...trebuie sa iti ridicam statuie, lasa bai ca eu sunt prost, jalnic, ratat, idiot....lasa sa le am eu pe toate astea. cand ti.a dat flood bionix cum de erai asa expert? :)) LOL citeste, si sterge tot ca nu o sa mai postez dupa un nub, care vine si imi da mie lectii de viata, sau mai bine spus de c++ si html, ca nu am invatat nimic pana acum, sunt prea bun, nu vreau sa fac un efort sa te depasesc, un prost ca mine sa te depaseasca nu ar fi frumos? asai?
 #4760  by Shadow
 05 Aug 2014 23:30
Well aman2 flamerii au ban, mcx e plecat de mult si eu inchid topicul asta : T/C

Sent from my Tab PRO SM-T320 using a potato.