#7360  by Hades
 25 Sep 2014 16:37
Numele din joc: Sauerkrafter
Prenumele real:David
Primele 7 cifre din CNP: Eu locuiesc in germania, nu exista cnp acolo
Varsta pe care o ai:14
De ce ai dori sa devi helper (Minim 30 de cuvinte):Pentru ca vreau sa ajut playeri care nu se pricep asa de bine la minecraft si consider ca sunt destul de priceput fiind membru staff pe 4 servere( pe 2 helper, pe unul admin si pe unul scripter), dar imi fac timp suficient pentru fiecare.
Ai cont premium?:Nu, dar in urmatoarea luna imi voi cumpara, deci imi voi schimba si nickul
Ce regula iti place cel mai mult din regulament?:Nu am una favorita
Vei avea posibilitatea sa donezi?(DA/NU):Nu
Ai mai fost helper sau alt grad mai mare pe serverul play sau pe alt server de minecraft?:Da ( ce si cum mentionat mai sus la sectiunea "de ce ai dori sa devi helper")
 #7362  by Minsha
 25 Sep 2014 18:09
Contra...
Cnp ai de cand te nasti indiferent in ce tara esti ...nu exista exceptii !
Nu team vazut pe server... in regulament scrie clar trebuie sa ai o saptamana pe server
 #7363  by Hades
 25 Sep 2014 18:27
Sunt nascut in germania. Aici nu ti se da cnp. Ti se da un numar aleatoriu de 16 cifre, pentru identificarea la spital a bebelusilor. In rest trebuie sa te identifici cu certificatul de nastere, sau mai tarziu primesti un buletin de la scoala in clasa intaia pana ti se face buletinul. Si am o saptamana pe server. Dar intru noaptea mai mult fiindca merg la scoala de dupamasa. Numai vinerea merg de dimi.
 #7365  by Hades
 25 Sep 2014 18:56
Am sa o intreb pe mama dk am cumva cnp, dar eu stiu ca nu am.
 #7366  by Minsha
 25 Sep 2014 19:18
Hades wrote:Sunt nascut in germania. Aici nu ti se da cnp. Ti se da un numar aleatoriu de 16 cifre, pentru identificarea la spital a bebelusilor. In rest trebuie sa te identifici cu certificatul de nastere, sau mai tarziu primesti un buletin de la scoala in clasa intaia pana ti se face buletinul. Si am o saptamana pe server. Dar intru noaptea mai mult fiindca merg la scoala de dupamasa. Numai vinerea merg de dimi.


Ca esti nascut in germania e una.. Cnp e alta... ai Cnp De cand te nasti cum am mai si zis...cauta certificatul de nastere
Cu activitatea ..Eu intru noaptea pe server si joc Mc ca nu am ce face...
Now stop off_topic ! Revenim la subiect
 #7369  by Hades
 25 Sep 2014 20:42
Deci cauta pe net un specimen de certificat de nastere din germania. Nu am cnp. Din cauza asta imi anulati cererea ?
 #7373  by Shadow
 26 Sep 2014 13:53
M-am mai interesat despre subiect si ai dreptate:
Image
In germania autentificarea se face pe baza CIP-ului din buletin. Regula cu CNP-ul nu cred ca s-ar aplica la tine. Restul au sarit asa ca nu li se pare ceva normal sa nu ai CNP si motive de a nu prezenta CNP-ul au vazut destule.
Nu pot veni cu un PRO sau un CONTRA la adresa cererii din cauza inactivitatii mele motivate din decursul la ultimele 2 saptamani dar o sa ma mai interesez despre activitatea ta.
Restul puteti sa reveniti cu Edit cu un verdict din partea voastra pe baza la alte motive decat cel cu CNP-ul.
 #7385  by Hades
 27 Sep 2014 10:40
Deci ce parere aveti, PRO sau CONTRA ?
 #7468  by Shadow
 29 Sep 2014 19:48
Ei bine hades.. Pro.. dar degeaba pentru ca serverul s-a inchis. Bafta multa! T/C