#7134  by aneroncz
 19 Sep 2014 20:53
Numele din joc: aneroncz
Prenumele real: Florentin Daniel
Primele 7 cifre din CNP: 1981213
Varsta pe care o ai: 15
De ce ai dori sa devi helper (Minim 30 de cuvinte): Pentru ca am mai fost moderator aici si stiu cum functioneaza lucrurile..
Ai cont premium?: da
Ce regula iti place cel mai mult din regulament?: 3. Nu cereti persoanelor cu grad mai mare sa va dea UP.
Vei avea posibilitatea sa donezi?(DA/NU): nu .
Ai mai fost helper sau alt grad mai mare pe serverul play sau pe alt server de minecraft?: da , am fost moderator aici de 2 ori..
 #7136  by Shadow
 19 Sep 2014 21:08
Contra. Am dovezi cu duiumul care arata comportamentul tau defectuos. Ai avut de 2 ori moderator si ai primit remove pe anumite motive nu ca erai prea bun. Si pe langa asta nici nu te-ai mai stresat sa scrii 30 cuvinte. Dupa cum ai mai spus, comunitatea aceasta nu este profesionala si nu ai ce cauta in ea. Te-ai razgandit acu?
 #7137  by aneroncz
 19 Sep 2014 21:14
Ma asteptam la un contra de la tine pentru ca atat te duce capul.. "liceu de constructii" .. app: am cerut remove nu din cauza lipsei de timp si a milogelii lu animalux..
 #7140  by Shadow
 19 Sep 2014 23:01
:)) se pare ca pe tine nu te duc nici capul nici ochii :)) nu scrie nicaieri ca e de constructii ci ca e de media da' nuu tie ti s-a fixat asta in cap si limitarea nu te lasa sa treci peste :) Imi pare rau pentru tine. Hai restul cu pareri.
 #7142  by Skull
 20 Sep 2014 00:27
Contra , ai facut atatea cereri si ai cerut remove .. bine prima oara poate sa intamplat ceva , bine si a 2 oara dar si acu .. frate numai is prost sa dau Pro de atatea ori ca sa ceri tu remove .
 #7213  by Shadow
 21 Sep 2014 15:46
A fost banat pentru hack pe MC si eliminat din comunitate pe forum :) T/C