#4948  by Shadow
 09 Aug 2014 23:57
De acord cu a doua sansa. Adica nici nu mi-am dat seama ca acel ezerith este israphel , chiar nu mi-am dat seama, deci clar au fost niste modificari majore de conportament. Dupa cum am zis acu ceva vreme, sunt unii playeri care ori vor neaparat sa ne enerveze ori vor sa fie si ei ca tot omul si nu le iese.

Sent from my Tab PRO SM-T320 using a potato.
 #4960  by mysteryd
 10 Aug 2014 19:05
doamne batevar Dumnezeu , in 2 3 zile un om se poate schimba ? " Lupul isi schimba parul; dar naravul BA " nu uitati vorba asta , adica el ameninta , injura , face in toate felurile sa se razbune si voi va ganditi la o a doua sansa ? doamne pentru un player , va zic eu o sa regretati , proverbul nu greseste niciodata , eu sunt still CONTRA !!!
 #4964  by animalux
 10 Aug 2014 19:44
Ei bine, aneron are acelasi narav, dar se comporta bine pe server. Lafel poate sa faca si el.. Ori cum, nu ma doare mana sai dau unban, dar vreau sa fie si alti de acord.
 #4965  by mysteryd
 10 Aug 2014 19:50
mie mi s-a parut ok aneron , btw .. eu nu sunt de acord , acest pusti parca avea ceva "hackuri dalea de anonymus" forceop unban , dc nu le foloseste ;)) , sau poate nu functioneaza , o stai chiar nu functioneaza pentru ca este un fucking child cu prea mult tupeu in vena , daca o sa-i dai unban pentru a 13-a oara din ce am inteles o sa creada ca intr-un final poate primi oricand unban , si nu se va opri din ce a facut , this is my opinion , Cius !
 #4966  by Israphel
 10 Aug 2014 20:05
Mystery tu spui ca sunt rau si toate cele eu incerc sa ma schimb.. si nu mi-a dat el un-ban mi-am dat eu..+ e prima oara cand te vad in viata mea..pe server nici nu te-am vazut..deci nu poti spune ca sunt rau..am si eu problemele mele cu nervii si nu sunt singurul ..lor de ce nu le spune nimeni nimic? numai cu mine ai ceva.. :( :|
 #4967  by mysteryd
 10 Aug 2014 22:10
pai da copile nu face acum pe inocentu cu mine , am citit cap coada forumul asta , si am vazut parerea la toti despre tine stiu ce ai facut , stiu de ce esti in stare , nu te mare strut in fata mea ( hacker pe romaneste ) ca nu ma imprezionezi daca iti bag doua programe de force inject , force command te uiti ca curca in lemne la ele , Lupul isi schimba parul dar naravaul ba , si daca e prima oara cand ma vezi e grav ca nu ai inceput cu dreptul o sa ma vezi foarte des de acum , si acei oameni pe care nui vad dc nu apar pe forum ? numele tau e cel mai raspandit la reclamatii / cereri unban oare dc ? ca ai fost vreun sfant care te-ai schimbat de 12 ori pana acum ? nu prea cred so gtfo from here thats my point ! PS: vreau sa mai vad cateva pareri din partea staffului si sa dam o decizie finala !n
 #4970  by Shadow
 10 Aug 2014 22:41
Nu stiu daca mai e nevoie de vreo parere. La copii nu se aplica proverbul mystery. Sunt mici si abia isi formeaza naravul dapai sa-l mai si schimbe.
 #4971  by THover
 10 Aug 2014 23:03
Usor,usor se cam duce pe cur tot regulamentul , toata lumea incepe sa primeasca "a doua sansa" dupa ce este prinsa cu hack , toata lumea se schimba , toti se cumintesc.]
Eu unul nu prea sunt de acord.
 #4972  by Israphel
 10 Aug 2014 23:09
OverLight0 m-ai vazut cu hack? :ymsmug: ps: daca m-ai vazut cu hack..pune poza cu mine cu hack on..daca nu, nu inteleg nimic..prima oara am luat ban motiv..? x-ray bun..nu am nici un x-ray in calculator.. pe urma mi-am dat un-ban sa fac dreptate..si un-ban oare pentru ce..? pentru ca nu am hack..deci..regula care am incalcato este..?

Eu vreau doar sa joc pe serverul asta..da poate injur dar cine nu injura? aneroncz la facut pe grim homsexual si nu a patit nimic..si grim vroia sa ii faca reclamatie.. intreaba-l..daca eu sunt cel ce nu respecta regulamentul ma spanzur..
Last edited by Israphel on 10 Aug 2014 23:16, edited 1 time in total.
 #4973  by mysteryd
 10 Aug 2014 23:14
nu trebuie sa te vada nimeni , we dont fuckin care ai incalcat regulamentul esti pedepsit ca pis
 #4974  by Israphel
 10 Aug 2014 23:19
tu chiar ai ceva cu mine..deci nu inteleg un lucru..ziceti frate ce vreti de la mine..voi vreti doar sa ma faceti sa donez 5 euro pentru un-ban ca poate daca da-ti un-ban va simtiti amenintati..nici o sansa nu da-ti la un om sa arate ca e mai bun.. am injurat si eu oleaca si deja sunt cacatul lumii nu-i asa? voi injurati ca niste magari si sunteti ce-i mai tari..frate zau asa.. :|
 #4975  by THover
 10 Aug 2014 23:25
Israphel wrote:OverLight0 m-ai vazut cu hack? :ymsmug: ps: daca m-ai vazut cu hack..pune poza cu mine cu hack on..daca nu, nu inteleg nimic..prima oara am luat ban motiv..? x-ray bun..nu am nici un x-ray in calculator.. pe urma mi-am dat un-ban sa fac dreptate..si un-ban oare pentru ce..? pentru ca nu am hack..deci..regula care am incalcato este..?

Eu vreau doar sa joc pe serverul asta..da poate injur dar cine nu injura? aneroncz la facut pe grim homsexual si nu a patit nimic..si grim vroia sa ii faca reclamatie.. intreaba-l..daca eu sunt cel ce nu respecta regulamentul ma spanzur..


Esti limitat , chiar foarte limitat , maxim 10 ani.
"Sora ta" sau "sorul tau" or wtf is he/she a spus ca aveti x-ray. Ea/el a primit ban si prim urmare si tu.

Edit#1:
Cat despre injuraturi: Alea sunt mici glumite intre noi , cei care ne permitem (in sensul de : daca eu ii zic lu' asso ca e urat sau pute sau mai stiu eu ce there's no prob. pentru ca imi permite sa fac aceste glume.), dar daca tu injuri pe toata lumea si faci niste "glume" pe care doar tu le intelegi atunci nu este normal :)

Edit#2:
Cat despre 5e pentru unban...in cazul tau nici cu asta nu as fi de acord.
 #4976  by Israphel
 10 Aug 2014 23:34
bine animalux poti sa dai decizia finala..oricare ar fi ea..du-te pe ce spune overlight0..poate daca iti spune sa mananci rahat il asculti..over..frate o sa vin o data si o sa zic ca ai x-ray..poate o sa ma asculte cineva..cum ati ascultato pe ally aia.. pana la urma la ce are rost topicul..daca va incredeti in toti tiganii care va apar in fata..oameni destepti care n-aveti nici macar o dovada ca am hack..dovada stabila nu dupa ce spun altii..sa va spalati cu admin si toate gradele..care le aveti..bravo..ati dat dovada de istetime..poate o sa muriti de frica daca intru pe server..sa fiu mai bun..eram eu destul de bun..ca nu am injurat pana am luat ban si din cauza aia.. ca voi sunteti mai breazi..voi desteptii..halal oameni..
 #4977  by THover
 10 Aug 2014 23:43
Israphel wrote:bine animalux poti sa dai decizia finala..oricare ar fi ea..du-te pe ce spune overlight0..poate daca iti spune sa mananci rahat il asculti..over..frate o sa vin o data si o sa zic ca ai x-ray..poate o sa ma asculte cineva..cum ati ascultato pe ally aia.. pana la urma la ce are rost topicul..daca va incredeti in toti tiganii care va apar in fata..oameni destepti care n-aveti nici macar o dovada ca am hack..dovada stabila nu dupa ce spun altii..sa va spalati cu admin si toate gradele..care le aveti..bravo..ati dat dovada de istetime..poate o sa muriti de frica daca intru pe server..sa fiu mai bun..eram eu destul de bun..ca nu am injurat pana am luat ban si din cauza aia.. ca voi sunteti mai breazi..voi desteptii..halal oameni..


ally facuse 3 stack-uri de dmd in mai putin de o zi, eu sunt prost, nu stiu unde sau cum se gasesc diamantele dar PRESUPUN ca nu se fac asa de usor.

Eu doar imi zic parerea . Animalu' nu este obligat sa faca cum zic eu ,nu este obligat nici macar sa fie de acord.