#4978  by Israphel
 10 Aug 2014 23:48
Nu e treaba mea ce are ea..si doar ca sa stii..poti face chiar mai mult..daca te ajuta prietenii..eu am avut 2 stack jumate in 2 zile pentru ca mi-a dat ala pingu 20 dmd ca i-am dat ceva pentru un joc..si am facut 4 ferme..2 automate si 2 simple..si de toti banii primiti de la melon i-am dat pe dmd pentru a imi face casa de dmd cand o sa am destul..dmd:)
 #4979  by Shadow
 10 Aug 2014 23:53
Ei bine Israphel comportamentul din ultimul reply ar schimba tuturor parerea de copil "schimbat" pe care vrei sa le-o induci.
Si daca vrei dovezi, Uite dovezi cu duiumul:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
 #4980  by Israphel
 11 Aug 2014 00:01
shadow..sincer eu am spus ca o sa incerc sa ma schimb..nu am spus ca nu mai scriu nimic in chat..
 #4981  by Shadow
 11 Aug 2014 00:06
Ai insinuat ca ai primit banurile fara motiv. Ti-am dat dovezi si de hack si de amenintare de flood. Vorbeste in chat dar vorbeste ca toata lumea normala.

Sent from my Tab PRO SM-T320 using a potato.
 #4984  by mihu99
 11 Aug 2014 01:01
cica nu a vorbit urat pana nu a luat ban ... pff ce **** ma datii odata ban pe forum - are 41 de posturi din care 99% is din reclamatii si cerere unban si mai si indrumeaza playerii la lucruri rele. banatii ip facetii tot ce merge ca e un disperat si ma dor ochii sa tot vad cum se chinuie degeaba - ca nu merita unban
 #4985  by Hunter75
 11 Aug 2014 01:12
Ii da frate cineva ban si pe forum azi? Ca prea e nesimti....: daca ii spune cineva lui animalu sa manance rahat, sa o faca =)) Pentru ce toate fazele astea? Pentru un player care foloseste coduri si injura staff-ul mai ceva ca la usa cortului? Unde draq mai e regulamentul ala? Iertati-i pe toti, ca eu ma las......
 #4987  by Minsha
 11 Aug 2014 01:27
Hunter si eu am cam aceiasi parere....
Pana si amenintarea cu flood...(care nu poate fii facuta chiar asa de simplu cum spune el )demonstreaza ca o sai fie foarte greu
sa isi remedieze situatia
 #4988  by mysteryd
 11 Aug 2014 11:51
doamne fu..t , sau facut 4 pagini la un cacat de cerere unban ?pentru un amarat de player , care voi chiar sperati (unii din voi) sa se schimbe :))) doamne deci nush ce i-a promis asta lu animalux de nu da un verdict final , si animalux daca ma mai enerveaza mult dau eu verdict in locul lui , a incalcat regulamentul e pedepsit , ( orice player normal mai primeste o sansa ) tu esti la a 12-a deci nu e mai incadrezi , deci cauta-ti alt server , aici nu mai calci peste cadavrul meu , Cius , respins topic closed
 #4995  by animalux
 11 Aug 2014 13:54
Nu am dat verdictul pana acum, in primul rand, nu am avut timp, in al doilea rand, asa comenteaza uni de parca i-as fi dat Unban sau ceva.. I-am spus sa faca o cerere de unban, sa isi schimbe comportamentul si sa vad parerile voastre.

Parerile au ramas aceleasi, limbajul lui nu prea s-a schimbat, ba chiar mai mult de atat, m-a insultat.

Banul ramane.

TC.

PS:Regulamentul e regulament, nimeni nu a trecut cu vederea, nimeni nu a scapat de el ne pedepsit. Cei care au fost prinsi, si care chiar meritau o adoua sanse, nu au mai avut reclamati, nici alte altercati cu stafful sau ori ce alt fel de problema. Treaba rezolvata.

PS2: Cine vrea sa se lase, sa se lase daca vrea. Degeaba imi comentati. Stiti cum se spune? Pleaca unu, vine altu in locul lui. Acelasi lucru si aici.

Topic Locked.