#15308  by Fakeru2015
 13 Mar 2015 20:38
Numele tau de pe FP.OverPlay.Ro:Fakeru2014
Ce grad doresti?:As dori un grad mai mare dar nustiu daca se poate Admin/Co-Owner/Operator,doar daca se poate.
De ce doresti acest grad?:Doresc acest grad pentru ca am experienta in minecraft si am mai avut grade mari pe servere serioase si m-as descurca.Ajut playeri la orice intrebare legata de server/minecraft tin chatul curat,fara hackeri m-as face treaba pe scurt.
Varsta ta:15
Numele tau:Catalin
De cat timp joci la noi pe server:De cand ati intrat in comunitate,dar sunt inregistrat de mai mult timp.
Ai adus playeri?:Nu,dar voi aduce prin metodele mele
Daca da,cati?(numele lor):-
Ai donat?:Nu
Daca nu,te gandesti sa faci o donatie?:Pai nu vreau sa zic o minciuna ca voi dona sa zic asa doar ca sa iau gradul.Daca voi avea posibilitatea da.
Cu ce poti ajuta sererul si cu ce te poate ajuta el pe tine?:Pot ajuta serverul prin aducerea playerilor si imbunatatirea lui cu warpuri si ce e nevoie pentru ca ma descurc si la comenzi.
Ai experienta in acest domeniu?:Joc minecraft de mult timp si am experienta si cu gradele.Ma pricep la WorldEdit destul de bine.Stiu cam toate comenzile de la orice grad,inclusiv Op.Si ma pricep cat de cat la building,v-as putea ajuta si la warpuri.
PS:Si vreau sa mai spun ca sunt un om de incredere orice grad imi vei da,daca-mi vei da.O sa vezi pe parcurs ca poti avea incredere in mine.
 #15311  by Boy
 13 Mar 2015 20:48
Omg, altu`, ziceai in chat ca serveru asta e praf si acum vrei si grad pe el, ei bine nu vreau sa ma bag, din nou, dar ma oameni, aici nu sunteti tinuti in mana sa primiti grad cand cereti, nici nu aveti 12 ore jucate pe server da voi vreti grad, de parca a-ti face ceva special, nici nu o apucat omu sa faca model de cerere grad ca voi repede. La cel mai frumos mod posibil v-o spun, sunteti culmea. Din cate am inteles serverul nu e nou, categoric are staff, si din nou, nu faceti nimic special pentru grade asa ridica precum cereti.
 #15322  by Fakeru2015
 13 Mar 2015 21:03
N-am zis ca e praf.Am zis ca nu e asa bine configurat cum zici tu pentru ca inca nici n-are permisii la gradul default.Da are staff din cate am vazut.N-ai de unde sa stii ca n-am jucat,contul din cate am vazut era inregistrat cand amf vrit sa intru,doar a trebuit sa ma loghez.N-ai de unde aa stii ca n-am jucat.Nu am cerut cel mai mare grad,am zis doar daca se poate.
 #15326  by Boy
 13 Mar 2015 21:07
Fakeru2015 wrote:N-am zis ca e praf.Am zis ca nu e asa bine configurat cum zici tu pentru ca inca nici n-are permisii la gradul default.Da are staff din cate am vazut.N-ai de unde sa stii ca n-am jucat,contul din cate am vazut era inregistrat cand amf vrit sa intru,doar a trebuit sa ma loghez.N-ai de unde aa stii ca n-am jucat.Nu am cerut cel mai mare grad,am zis doar daca se poate.


Asa, si ce-ai putea sa faci tu asa special pentru server? Ca grad mai mare..
 #15328  by Fakeru2015
 13 Mar 2015 21:11
De ce ar trebui sa fac ceva special?M-as face treaba asa cum si-o face toata lumea si i-as ajuta.Nu pot sa spun ceva special.
 #15350  by BestAlexHD
 14 Mar 2015 07:37
1. serverul e configurat foarte bine :respins: mai fa odata cererea cand esti activ