#15822  by Z1mm3r
 21 Mar 2015 05:28
As vrea ca cei care vreti sa donati pentru grade sa cititi inainte REGULAMENTULnu doar sa scrieti acolo ''Da normal ca sunt de acord cu regulamentul''.Pentru ca voi imediat ce va vedeti cu gradul incepeti sa faceti imediat ce va taie capul nu va intereseaza ca puteti sa va pierdeti gradul sau altceva .... dar cea mai amuzant faza este atunci cand va pierdeti GRADUL ce faceti majoritatea??? ASTA e [INTREBAREA] Incepeti sa va luati de staff si va purtati ca niste copii de 8-9 ani ca voi nu ati facut nimic sunteti niste ''INGERASI'' chiar si atunci cand aveti dovada in fata DECI MAI PE SCURT CITITI REGULAMENTUL INAINTE SA FACETI ACEA CRERE INDIFERENT DE GRADDACA NU RISCATI SA PIERDETI GRADUL INTR-UN TIMP FOARTE SCURT.
 #15838  by SebyHas
 21 Mar 2015 12:37
ai mare dreptate Z1mm3r, de asta isi pierd gradul majotritatea donatorilor, ei cred ca daca fac o gafa ex.: hack, dau grade sau op, iteme vor scapa doar cu o atentionare, sau isi imagineaza ca pot manipula administratia foarte usor, sunt foarte strict in privinta adminilor, adminii actuali {cu vechime} sunt nu pentru ca imi sunt prieteni/vechini/rude de pe clanta usii sau mai stiu eu ce, sunt niste admini foarte capabili dupa parerea mea, si atentie toti cei cu grade mai sus de helper sunt donatori, eu nu dau tepe si va respect de aceea va cer sa ma respectati pe mine cat si munca mea.