Moderator: SebyHas

 #28267  by Z1mm3r
 30 May 2016 23:38
As dori ca cei care detin gradul de Vip End sa o lase mai usor cu team-ul deoarece un vip diamaon e destul de greu de invins ,dar unul cu vip end este deja exageret nu zic ca acum nu mai au voie sa fac dar sa o lase mai usor si ma refer si la camp!
Boy, Iulian liked this
 #28276  by InsurgentFive
 01 Jun 2016 11:43
Din cate am observat armura de kit end se duce destul de repede deoarece contine thorns 2 sau 3 (Nu stiu cu exactitate) deci pt un player care stie cat de cat pvp nu ar fi o problema ca sa poata omora un admin. Iar in ce priveste team-ul si acel player poate sa isi gaseasca pe cineva cu care sa faca team si asa ar fi o egalitate de 2v2 unde au sanse egale ambele echipe.
Aceasta este parerea mea, astept mai multe pareri.
O zi buna.
 #28287  by Z1mm3r
 02 Jun 2016 23:24
Egalitate intre palyerii cu prot 5 si adminii cu full prot 4 si mere op fara limite nu prea cred asta cati playeri de pe server sunt in top 2-3? sa fim serios ! Mai mult de 3 sferturi din staff e in top!

O zi Buna!
 #28594  by Iulian
 08 Jul 2016 16:43
Am zis să îmi las şi eu părerea.
Păi, pentru că unele persoane sunt active zilnice nu prea au ce face şi normal că campează şi fac pvp.Puţine persoane care intră pe server doar să ţină chatu' curat şi fără hackeri.. Eu n-am mai văzut de ceva vreme playerii full dmd cu mere op şi toate alea.Rareori când găseşti şi atunci când găseşti e doar 1 care nu are cum să câstige cu 2 admini. Ar trebuie pentru staff căci sunt activi când ajung la scor 1000 să li se reseteze scoru. Şi tot aşa.. ?

Eu aş zice să fie în team doar persoanele cu kit asemănător. Sau nu ştiu,chestia asta trebuie gândită..

Kit Diamond cu Kit Diamond
Kit End cu Kit End

Doară ca nu ştiu cât o să funcţioneze chestia asta că sunt adminii si adminii cu kit diamond :))
 #28597  by Pinguinu'
 08 Jul 2016 22:06
Eu zic ca nu e neaparat o problema cu kit-urile, ci cu mapa.
Mapa actuala este foarte mica fata de cea veche, se poate face camp mult mai usor pe ea deoarece nu mai ai unde sa sari de sus cum era la cealalta mapa si trebuie sa mergi neaparat pe unul din cele doua poduri ca sa ajungi la pvp.
Si inainte faceau team cei cu kit diamond si emerald si nu prea erau probleme.
Iulian liked this