Moderator: SebyHas

 #15722  by Bobillh
 19 Mar 2015 20:23
As dorii sa fac si eu o propunere in legatura cu Sky-PvP de pe server . In primul rand a-ti vazut ca populatia de pe server scade cat timp adminii sunt online ? Toti cred ca va intrebati uitati si raspunsul : cat timp sunt adminii online niciun playeri cum ar fii nu poate sa faca un kill pentru ca itemele adminilor (Vip) au bonusuri foarte mari si foarte tari . Eu zic ca sa mai scadem din bonusurile adminilor sau sa punem un pret mai mare la admine (Vip-Iron , Vip-Gold , Vip-diamond , Vip-Emerald) .Si mai puteti face ceva inloc sa scadeti sau sa cresteti mai bine itemele de admin (Vip) sa fie permise si la un player normal chiar daca adminul a fost batut ca el are iteme de admin (Vip) mereu .In al doilea rand sunt multi admini si nu dau nume care chiar nu cunosc romana si eu zic ca nu doar banii conteaza aici eu zic sa dea si o proba intai . Degeaba faceti bani daca pierdeti 3 playeri pe zi mai bine faceti mai putini bani dar o populatie mai mare pe server .
Va multumesc si sper ca e o propunere destul de buna !!! :D
 #15737  by SebyHas
 19 Mar 2015 22:49
daca am da voie jucatorilor cu iteme vip, nu mai doneaza nimeni, iar in privinta adminilor voi incerca sa rezolv cu kit-urile/gradele si cu adminii in sine
 #20924  by zae367
 30 Jun 2015 20:08
Este chiar adevarat... admini au bonusurile la arme/armuri prea bune si din cauza asta eu nu ma mai joc Sky-PvP!
 #20936  by SebyHas
 01 Jul 2015 01:16
Acei trei euro tu nu ii dai, deci nu esti in postura din care poti vorbi, nu stiu daca stii ce inseamna administrarea unui server, daca sunt analfabeti li se poate atrage atentia asupra acestui fapt si sa conformeze, daca asa face ceea ce insinuati voi, adica sa nu las pe orice donator sa primeasca grad nu ar mai fi donatii pe server si ulterior serverul sar inchide, cred ca sunt destul de strict cu jucatorii si cu adminii, eu vreau ca acest server sa reziste si sa ramana cu ceva in urma, pana la urma acei trei euro sau zece euro care sunt donati nu ma incalzesc pe mine cu nimic, ei sunt introdusi in conturile mele si ulterior pentru plata serverului si serviciilor periferice lui si nu cred care este macar un server pe care se aplica aceasta politica care o spui tu, "daca esti prost nu primesti" ei doneaza si primesc acel grad ei avand o responsabilitate mult mai mare fata de voi membri normali, au un regulament mult mai "stufos" de respectat iar sa obligi o persoana sa vorbeasca intr-un anumit fel mi se pare putin "ne la locul lui" .