Moderator: SebyHas

#28034  by CelReal
 08 May 2016 01:28
1) Userul tau : CelReal
2) Userul celui reclamat : Z1mm3r
3) Grad : Admin/Owner
4) Motiv : Ban pe nedrept
5) Data si ora : 08.05.2016 00:20
6) Dovada : Nush ce dovada sa am ... doar am primit ban fara sa vad o dovada din partea lui sau cv de genu.
7) Comentarii aditionale : Jucam pvp normal, playerii au inceput sa se planga ca am hack. Unu zicea ca am aia, altul zicea altceva. Doar pentru ca stiu sa joc pvp nu inseamna ca am hack. Cativa din staff pot spune asta gen Insurgents PrivateFearless MarBox etc. Sunt niste jucatori care stiu si ei pvp si am facut pvp cu ei de multe ori. Nu inteleg de ce Z1mm3r sa luat dupa jucatorii ce au inceput sa se oftice din cauza mea.. Astept o dovada.. si sper sa se ia masuri. Nu vreau neintelegeri de acest gen.

O seara buna, CelReal
 #28035  by Z1mm3r
 08 May 2016 02:29
Mi-a fost atrasa atetia de cate ori ai fost raportat pentru cheat ar fi trebuit sa apari in acel video cu Iulian deci teoretic meritai sa iei ban cu ceva timp in urma!Dar am trecut asta cu vederea pana astazi cand iar ai inceput sa fii raportat sa fie
clar eu nu stau la discutii nu ai nici un drept sa faci pe smecherul in fata staff-ului si sa te crezi deasupra lumii!
O zi Buna! :contra: Nu cred ca este nevoie mai mult de cele 10 secunde din video pentru a demonstra asta!
P.S » Imi cer scuze pentru calitatea proasta a video-ului car programul meu de randat a luato razna....
 #28037  by CelReal
 08 May 2016 02:36
Video-ul este privat, nu pot vedea nimic. Vezi si tu ce faci acolo
 #28038  by Z1mm3r
 08 May 2016 02:53
Video-ul este public doar ca tu inca nu esti capabil sa il vezi!
Astept parerile altora si fii atent la rpimele 10 secunde aia nu e normal + acel player te-a lovit de 2 ori unde-i knockback-ul
sau scuza-ma ai ping-ul prea ''op'' si nu iei nici knockback inteleg
''Esti Bun''
Last edited by Z1mm3r on 08 May 2016 03:10, edited 1 time in total.
 #28039  by CelReal
 08 May 2016 03:01
okay, am vazut video-ul, unde e hackul =)) range este normal 3-4 blocuri ma misc in zigzag pentru ca deruteaza playerii si nu ma prea nimeresc. ai comis-o cu video-ul asta.
 #28040  by CelReal
 08 May 2016 04:41
Si Z1mm3r am luat knockback dar experienta ta in minecraft nu este prea buna ca sa stii ca daca sprintezi spre cineva si il mai tii si in Combo nu primesti knockback foarte mare. Daca aveam anti knockback nu ma miscam cam deloc. Uitate bine la Video inainte sa faci comentarii de acest gen. Ai tu cv cu mn, dar sa incerci sa scapi de mn in acest fel este o nesimtire.
Dupa cum am spus playerii care stiu pvp gen Insurgents iti pot spune ca nu folosesc hack. 1. exista ping 2. exista skill. Ai tras o concluzie pripita si incerci sa aduci stafful impotriva mea. Termina, atat spun.
 #28041  by Pinguinu'
 08 May 2016 09:12
"experienta ta in minecraft nu este prea buna ca sa stii ca daca sprintezi spre cineva si il mai tii si in Combo nu primesti knockback foarte mare" - unde-i logica? Chiar si daca sprintezi tot poti lua Knockback de minim un block, tu n-ai luat nici macar atat, si chiar daca esti tinut de cineva in Combo tot poti lua Knockback.Oricum, faza cu Combo-ul nu are nici o relevanta pentru ca tu il tineai pe el in Combo, nu el pe tine, deci tu n-ai primit nici un Hit ca sa zici ca erai tinut in Combo si te dadea in spate.
"Daca aveam anti knockback nu ma miscam cam deloc" - Knockback-ul la multe hack-uri poate fi reglat, adica poti sa setezi un anumit nivel de Knockback pe care sa-l primesti.
In dovada , in primele 10 secunde, se poate vedea cum n-ai luat Knockback.
Si ai grija la Double-Post, asta cam incalca regulamentul forumului.
Spoiler:
Iti blestem Shader-ul Z1mm3r, este prea intunecat!!! =]]]]