Moderator: SebyHas

 #24429  by IceTeaOfficial
 22 Oct 2015 17:50
1) Userul tau : IceTea
2) Userul celui reclamat : HackerLazi
3) Grad : Admin
4) Motiv : ban aiurea+ degeaba arata dovada ca e explicita dovada mea si se vede 100% hacku ca nu este si nici nu folosesc.
5) Data si ora : 17:33 -17:38 (sa se verifice consola skypvp) [am stat la randat video ca avea 2gb .. frapsu asta]
6) Dovada :

7) Comentarii aditionale : Unban IceTea , Remove / Down HackerLazi (nu ma mai faceti hacker daca sunteti prafi la pvp) .
 #24449  by IceTeaOfficial
 23 Oct 2015 14:03
astept sa iti iei remove si cum adica ultima faza era foarte suspecta? doar m-am aruncat de acolo ... , faci pvp diferit cu 600 fps.. astept remove nu am hack am dovedit prin acest video
(0:30 chatu la fel ca in video lui HackerLazi 0:28 ,,slab'' ,cate fps ai'') ,+ daca ar fi fost sa fi inchis mc si sa scot hacku asa cum ma acuzi tu de ,,hack'' nu se mai vedea chatu' + aia cu ai primit ban de la.... imi arata doar pe skypvp cand dau click ca am ban deci? bye bye :) dovada mea spune totul a ta spune doar ca esti orb.

Astept Remove/Down.
 #24451  by Bogdanel
 23 Oct 2015 16:35
Se vede clar ca nu are niciun fel de hack ( si se vede ca nu a iesit si l-a scos sau ceva pentru ca a inceput sa filmeze imediat cum a primit ban )
oricum nu cred ca adminul ar merita remove sau down se mai intampla greseli de genul poate un warn sau macar un advertisment verbal , asta e doar parerea mea voi puteti avea alta parere , bafta