Moderator: SebyHas

 #28033  by CelReal
 08 May 2016 00:41
1) Nick: CelReal
2) Cine te-a banat?: Nu stiu, nu a aparut cine ma Banat.
3) De ce ai primit ban?: ''Cheating''
4) Ce admini erau online?: Din cate stiu eu niciunul. Posibil sa fi fost pe vanish.
5) Data si ora: 08.05.2016 00:20
6) Comentarii aditionale: Sunt bun la PVP am o experienta de 3 ani in minecraft pvp. Playerii au inceput sa se planga pentru ca ii omoram mereu si pierdeau iteme. Deodata vad ca am primit ban 11 zile pentru ''Cheating''.
1. Unde sunt doveziile ca eu am folosit hack ?
2. Doar pentru ca stii sa joci pvp primesti ban pe acest Server?
3. Stiu ca sunt jucatori in staff, care poate nu ma prea suporta. Inteleg asta, dar totusi sa dai asa ban... asa ceva nu se face. Fara o dovada sau cv in acest gen. Cu ce drept am primit ban?! Doar pentru ca playerii se plang ca is bun la pvp si incep sa ma numeasca hacker, nu inseamna ca asta e si corect. Cel care ma banat nu ar fii trebuit sa se ia dupa altii, ci sa incerce chiar el. Sper sa primesc unban, este un Server misto. Si sper ca in viitor sa nu se m-ai intample neintelegeri de acest gen.

O seara buna, CelReal
 #28061  by SebyHas
 11 May 2016 10:47
reupload Z1mm3r, dovada trebuie sa existe timp de minim o luna respectiv 30 de zile.
 #28066  by Z1mm3r
 11 May 2016 22:33
Video-ul a fost sters doearece l-ai vazut si tu si insurgents chiar si tu ''CelReal'' Dovada a fost clara!
Nu am avut de unde sa stiu ca trebuie tinut 30 de zile dar pe viitor nu voi mai face aceeasi greseala!