Moderator: SebyHas

 #27993  by Iulian
 01 May 2016 22:59
1) Nick: Breaker_
2) Cine te-a banat?: Z1mm3r
3) De ce ai primit ban?: Anti-KnockBack (Eu n-am avut,omu' și-a prins momentu' când n-am luat knockback,fix când eram în lavă că pe mapă n-a putut să mă filmeze când eram aruncat bine mersi în void)
4) Ce admini erau online?: PrivateFearless , Z1mm3r , AndrijaGames , MarBox [Are VIP END presupun că tot admin e]
5) Data si ora: 22:25 & 01.05.2016
6) Comentarii aditionale: Mai multe la reclamația asupra sa. Poftim link pentru a fi mai usor de accesat
--> viewtopic.php?f=509&t=7124&p=27992#p27992 <--
 #27994  by Z1mm3r
 02 May 2016 13:02
Dupa ce ca ai fost raportat de 10-15 ori intr-o singura zi de aproape trei sferturi din server tot tu esti cu gura mare stai cu killaura si antikb tu si asa zisul tau prieten ''CelReal'' care din pacate nu am reusit sa il prind in filmare cu hack!
Esti mare pvp-ear de cand cu hack-urile .... si mai esti si tare-ngura veziti de treaba si apucate de survival ca pvp-ul nu e de tine!
Poftim dovada »
 #27997  by Iulian
 02 May 2016 13:37
Acelas raspuns ca la reclamatie,trebuie sa dau si eu copy-paste la ce am scris acolo sau trebuia sa fac 2 in 1 ?
Pe scurt nu mi-am luat KNOCKBACK pentru ca : 1. Era si ceva lag pe server pentru ca,eram multi playeri,erau multe iteme pe jos,si multe sageti aruncate fara rost.
2. Posibil sa nu fi dat tu in mine,nu se poate observa asta,pentru ca imi luam damage de la lava.
3. Din cate stiu eu,bug'ul ala cu knockback nu e rezolvat complet pot sa spun,poate de la el,cine stie.
4. Eu aveam degetu' apasat pe W sa merg inainte sa ajung la scara sa nu merg,mancam gapple sa nu mor,daca aveam fire rezistence nu se intampa asa.

Sper ca am fost inteles ca nu folosest cheaturi,ca sunt decent cand vine vorba de pvp,si ca,nici habar n-am cum sa imi bag :))
 #28022  by Iulian
 05 May 2016 13:34
Down!
Renunt a dobandi unban pe server pe acest cont din motive personale,am renuntat sa mai joc pe server. Voi intra doar pe ''Iulian'' cand va fi nevoie!

Multa pace!