#15132  by SebY sti ce zic
 11 Mar 2015 20:34
Am primit ban de la adminul fTd pentru nimic ,nu a dat motiv,daca trebuie am martori:Persic
 #15134  by Boy
 11 Mar 2015 20:35
Cum iti poti dovedi nevinovatia?
 #15140  by Bogdanel
 11 Mar 2015 20:46
Ce dovada vrei daca i-a dat ban ? voiai sa-i faca demo ? sau ce ? in regulament nu scrie asta si ftd e pe locul 1 pe server si joaca foarte bine si nu e vreun ofticos ca sa zici ca i-a dat bat cu vreun motiv cel mai probabil avea wall/aim si i-a dat blind la omorat cu blind = ban nu a mai stat sa-i faca demo... deci nu prea ar avea ce dovezi sa-ti arate . Cum este si pe serverul de minecraft de altfel un admin nu are nevoie de dovezi ca sa dea ban...
 #15141  by DeadMau
 11 Mar 2015 20:49
Pai ce dovada sa aiba playeru care NU STIE ca adminu se uita pe el sau are intentia de ai da ban?

TU cand dai ban cuiva NU faci si dovezi? In majoritatea cazurilor adminii gresesc, adica in procent de 50%, dasta sunt bune dovezile.

FTD ai sau nu dovezi?
 #15144  by Bogdanel
 11 Mar 2015 20:51
DeadMau wrote:Pai ce dovada sa aiba playeru care NU STIE ca adminu se uita pe el sau are intentia de ai da ban?

TU cand dai ban cuiva NU faci si dovezi? In majoritatea cazurilor adminii gresesc, adica in procent de 50%, dasta sunt bune dovezile.

FTD ai sau nu dovezi?

Nu eu cand dau ban nu fac si dovezi findca n-am nici o intentie sa fac rau serverului de aia fac parte din staff si de aia continui sa perseverez ce spui tu este aberant ca un admin sa faca dovezi inainte sa dea ban
 #15145  by DeadMau
 11 Mar 2015 20:55
Numai te baga, scrie asta in regulament.

Astept raspunsul lui.