#10280  by yeeP
 19 Dec 2014 15:41
**Model**
Nume:
Level:
Vârsta reală:
Ati fost banat vreodata?:
Factiunea anterioara si rank-ul detinut:
Sunteti activ pe forum?:
Ati citit regulamentul si celelalte topicuri importante ale factiunii?:
De ce doriti sa intrati in factiunea noastra?:
Poză cu /stats(poza stats actuala, sa se vada si data in poza):
O scurta descriere:

P.S. Cine face dublu post va fi sanctionat cu warn !
 #23633  by NazGuR
 18 Sep 2015 14:02
Nume: NazGuR
Level:1
Vârsta reală: 16
Ati fost banat vreodata?: Nu nu am fost banat.
Factiunea anterioara si rank-ul detinut: Nu am alte factiuni.
Sunteti activ pe forum?: Da
Ati citit regulamentul si celelalte topicuri importante ale factiunii?: Da de sigur.
De ce doriti sa intrati in factiunea noastra?: Fiind ca mi se pare cea mai fabuloasa factiune si cea mai activa.
Poză cu /stats(poza stats actuala, sa se vada si data in poza): http://imgur.com/odMSd77
O scurta descriere: Ma numesc Marius, locuiesc în Bucuresti, am vârsta de 16 ani. Sunt un baiat de treaba, cu capul pe umeri, repect pe cine ma respecta, îmi place sa glumesc, bineînteles în limita bunului simt, îmi place sa îmi fac prieteni noi mereu si sa conosc oameni. Îmi plac foarte mult jocurile si îi repect pe cei din jurul meu chiar daca ei nu ma repecta la fel de mult, cred ca am din toate câte ceva, asta înseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci când trebuie, asta înseamna ca ai discernament si nu lasi pe nimeni sa te calce în picioare. De asemenea sunt un baiat harnic caruia nu îi place sa i se aduca totul pe tava, ci sa munceasca pentru ele, stiu sa ma integrez în grupuri.