#10489  by animalux
 23 Dec 2014 07:39
Ziua buna, mda, dupa cum se poate observa, play-ul a suferit un wipe. Ei bine, dupa cum stiti, serverul nu a avut revenirea mareata pe care ne-am dorito cu totii. Am avut niste certuri in staff, au fost niste probleme atat personale cat si probleme de echipa, dar, din fericire, cu venirea sarbatorilor am reusit totusi sa le rezolvam. Dupa cum puteti observa, serverul a suferit un wipe. Dap, poate va intrebati, "de ce? de abea ati deschis serverul", ei bine, au fost niste buguri, probleme.. Etc. Acum, am facut eu serverul de la zero si, zic eu ca arata mult mai bine, functioneaza mai bine si am revenit la strictetea cu care ati fost cu toti obisnuiti.

Acum, ca venise wipe-ul, poate cei din staff va intrebati..ce faceti acum? Nu va faceti griji, cei acceptati veti ramane in staff. Toti cei care au o cerere de helper si au fost acceptati veti fi luati ca helper inapoi, cei care nu aveti absolut nici o cerere, imi pare rau dar pe acest server intrarea in staff se face pe baza cereri.

Pentru a va primi gradul inapoi, va rog sa va inregistrati pe server si sa imi trimiteti un forum PM cu cererea de helper, acceptata. Pe baza cereri acceptate veti primi gradul. (Acest lucru se aplica doar staffului de dinaintea wipe-ului!)

Daca aveti ori ce propunere, ori ce reclamatie, si ori ce parere despre server, sunteti liberi sa postati in sectiunile respective, propuneri, discutii generale sau reclamatii!

Va multumesc pentru atentia acordata! :) Si nu uitati ^^ :pro: Play.OverPlay.Ro