#10062  by Fakeru2015
 16 Dec 2014 16:21
1.Nume din joc:Fakeru2014
2.Nume real:Catalin
3.Ce varsta ai:14
4.Contac: Y.M/Email:popcatalin111@yahoo.com
5.Cu ce ajuti serverul:Prin multa mulra activitate si sa ajut playeri noi pe minecraft si pe server pentru ca am experienta.Ma pricep la WorldEdit si va pot ajuta si la ceva warpuri.Dar si prin multa activitate pentru ca cred ca var tebui...
6.Poti sa ne ajuti prin donatie:Posibil mai incolo.
7.Ai mai avut Helper pe un server:Am mai avut si chiar din comunitatea overplay Super-Moderator dar si pe alte servere am avut Admin+Op
8.Povestene si noua despre tine:Ce sa va povestesc :-\ Ca nusth...
9.Grad Dorit:Deci am observat in lista ca nu aveti Co-Owner :D si m-am gandit ca pana acuma oricum puteam avea helper dar mnoa cum am renuntat asta ar fi ca o cerere up da mnoa in fine... Si m-am gandit ;;) ca as putea fi eu acela sau doar ADMIN.
Pai am renuntat joc doar pe Shark si asta si ma pot descurca
Si Boy fara suparare daca mai are/ai (in cazul in care vezi asta) gradul nu prea te-am mai vazut pe server...
 #10063  by Boy
 16 Dec 2014 16:36
:pro:
Te-ai putea descurca ca helper, te cunosc indeajuns de bine.
Normal ca nu mai vazut pe server, in cazul in care am 4 grade pe 4 servere nu pot sta 12 ore pe fiecare server :|
Incerc sa fac si eu ce pot, dar nu prezint inactivitate.
Si nu imi reprosa tu mie despre activitate.
Si ce legatura are gradul meu cu cererea ta? Nu iti influenteaza sansele.
Aici scrie Cerere Model Helper nu Admin, Co-Owner.
Eu iti dau pro pentru Helper, daca iti convine e bine daca nu asta e.
 #10068  by Fakeru2015
 16 Dec 2014 17:06
N-are legatura ci doar spuneam dar ce conteaza ce grad vreau eu daca il iau bine daca nu nu-i bine ;) Si ai pe 4 servere dar pe Sheep nu stai oricum renunta pe cateva -_- daca vezi ca nu te poti descurca cu atatea :^o
 #10069  by Boy
 16 Dec 2014 17:21
1. Nu imi zici tu mie ce sa fac, daca eu accept sa am 4 grade pe 4 servere ma simt bine, muncesc cat pot de mult.
2. Doar pentru ca nu ma vezi tu on nu inseamna ca nu sunt.
 #10134  by Fakeru2015
 17 Dec 2014 10:12
Tin34 am jucat mult mai mult ca tine -_- eu nu cred ca nu am intrat.Si Boy iti place sa ai grad pe 4 servere dar te tii doar de 1.
 #10147  by Fakeru2015
 17 Dec 2014 15:49
Multumesc pentru PRO-uri dar am cerut gradul care l-am scris si il las pe alexandru sa decida daca Acceptat sau Respins.
 #10149  by Boy
 17 Dec 2014 15:58
Fakere, daca ma tin doar de unu` spune tu de care, ca nici eu nu stiu :))
Intr-u unde e mai mare nevoie de mine, daca azi e mai mare nevoie de mine pe server azi intr-u, daca am de rezolvat probleme pe alt server, intr-u pe acela, oricum, indiferent intr-u in masura pe toate serverele intelegi?
Scuze ce off-topic, si nu vreau sa mai discutam pe subiectul asta ca mi-e clar ca bagi de la tine.
 #10180  by Boy
 17 Dec 2014 20:31
Fakeru2014 wrote:Off topic ultimu Sigur nu bag de la mine si joci mai mult pe PlayOverplay.Ro

Am zis sa incetezi, nu joc mai mult play.overplay.ro, poate am jucat mai mult in ziua in care sa deschis, dar urmatoarea zi am stat pe skypvp, pentru ca a trebuit sa imi configurez gradul, in final, termina odata cu subiectul asta, nu are nici o legatura intelegi?
 #10215  by blonduu
 18 Dec 2014 07:59
Din moment dat este white-list + Wipe din cauza :Cei care au distrus warpurile,spawn...
Oare cand se deschide?Pai pe la 4:30 dupa-amiaza sau mai pe seara cam pe la ora 7:30.

Deci topic inchis nu respins :locked: