#10218  by Fakeru2015
 18 Dec 2014 16:31
Nick:Fakeru2014
Nume adevarat:Catalin
Varsta:14
De ce doresti Helper (Minim 20 de cuvinte):Dorest helper pentru ca am experienta in minecraft si le pot raspunde playerilor la intrebari.Momentan am grad doar pe Shark si poate voi avea pe Sheep si imi doresc si pe serverul asta.Voi fi activ mult mai ales acum in vacanta chiar daca voi avea pe 3 servere(poate voi avea).Si voi da mute/jail cu motiv.Tin chatul curat srv fara hackeri etc.Stiu cat de cat si WorldEdit daca voi ajunge la un grad cu We.
Esti dispus sa donezi:Pai posibil in viitor.
De cat timp esti pe server?Sunt de cand l-ai bagat la Shark factionu.Am observat ca conturile au ramas n-a mai trebuit sa ma registrez doar sa ma loghez.
Pai doresc Helper/Mod/Admin care vrei tu.Am primit gradul de Vip acuma seara pentru ca am adus mai mult de 10 playeri cererea se mai pune sper :))
 #10396  by Boy
 21 Dec 2014 19:45
:pro: pentru Helper.
 #10408  by Fakeru2015
 22 Dec 2014 09:56
Ba tu pe toate servere zici de helper eu am VIP de ce as vrea helper?
 #10409  by Boy
 22 Dec 2014 10:04
Fakeru2014 wrote:Ba tu pe toate servere zici de helper eu am VIP de ce as vrea helper?

Tu pe toate serverele vrei sa incepi de sus.
 #10421  by Darkgamer06
 22 Dec 2014 16:28
Nick:Darkgamer06

Nume adevarat:Mihai

Varsta:14 ani.

De ce doresti Helper(Minim 20 de cuvinte):Doresc helper deoarece mi-ar placea sa ii ajut pe ceilalti playeri, promit sa nu profit de comenzile la care voi avea acces fara motiv. Stiu ca si eu am fost nou pe acest server si am fost ajutat acum mi-ar placea sa ajut si eu la randul meu. Nu am alte grade pe serverele Shark nici Sheep dar poate voi avea in viitor.

Esti dispus sa donezi: As fi dispus sa donez probabil in viitor.

De cat timp esti pe server:Nu sunt de foarte mult timp insa m-am acomodat destul de repede si stiu cu ce se mananca avand in vedere ca am mai fost pe alte servere de acest gen.
 #10465  by BioniX
 22 Dec 2014 20:58
T/C CLOSED

Ai deja V.I.P | Este mai bun ca helper. (vip-ul)