#9951  by RarY_ToxYcHD
 14 Dec 2014 19:57
Nickname-ul tau:RarY_ToxYcHD (SUNT FONDATOR IN SKYPVP)
Nickname-ul celui reclamat:danfct1
Motiv:MA INJURA PE MINE
Dovada (obligatoriu):http://imgur.com/SKHusAl
Comentarii:
 #9960  by Tr00ll
 14 Dec 2014 20:34
:pro:

am fost langa rary si cu el inconfa cand la injurat =;
 #9961  by Elrock
 14 Dec 2014 20:36
Ba Dane, m-ai omorat.. Dute frate pe Play, hai dute ! si sa nu te mai prind ca vrei iar grad pe SkyPvP.
Cred ca am primit nustiu cate reclamatii si pe Skype, si pe forum ca tu injuri playeri, comentezi la astia mai mare etc..
Nu sunt de partea lor, dar nici de partea ta. Tu doar incerci sa te bazezi pe mine ca si cand tu pentru mine este ca stapanu' si eu catelusul ala prost si pricajit care nu are nimic de sus. Mi-ar fi placut sa vad si eu in staffu meu macar putin respect, fata de mine si de shark ca ma chiniu sa va tinem serveru sa va jucati, da voi nu.. Si-a taiat unu un c*i , gata, tota lumea cu gura pe el ca e ***, analfabet , frustrat , nascut de maicasa ca nu avea tacsu' bani de prezervativ..
Pentru oameni astia am sa va spun ceva: O serios? nu mai spune :o3
Eu am spus-o si am s-o repet, nu-i tin partea nimanui dar acum serios fratilor, aveti dracu' 10 ani? nu sunteti in stare macar sa va ganditi cati playeri pierdem din cauza ceretelor voastre pe chat :| Injurati-va dracu' pe Skype, f*teti-va in cur, dar faceti-o restrans, nu dati exemplu si la altii, caci asa incep toate conflictele. Ii unu ciung de'un c*i gata, cu gura pe el ca ii slobozogat si alte c*caturi.
Si sa nu uit de tine, Rary .. Frate, nu fa eventuri cum ti se urca tie o idee in la p*la :| Si daca te injura, nu-l injura si tu pe el, dai mute fa-i ceva, si fa-i dracu' o amarata de poza cand il prinzi ca te injura, ca nu cred ca va ca cade degetele sa apasati pe un buton (F2)
Astea fiind spuse, nu mai vreau sa vad conflicte pe server, am zis mereu ca o sa iasa rau daca va mai vad, dar acum vorbesc la modul cel mai serios , cred ca am sa ajung sa curat tot staffu si sa raman doar eu cu shark ca macar cu asta ma inteleg :|
T/C
 #10090  by SoupiestShark
 16 Dec 2014 19:42
:unlocked:

Sa nu mai prind pe unu' ca tine cu cineva pentru ca sunt prieteni sau pentru ca cel care a facut reclamatia l-a rugat ca va dau remove la toti. :| :-w

:locked: