#9577  by Rafael024
 07 Dec 2014 17:11
Cred ca e sectiune corecta in sfarsit..

In data de 6.12.2014 colegul vostru care nu stiu ce functie are dar el cheama AlvinVVare a dat ban lui idiot25...Nu stiu ce i sa parut in neeregula din cauza ping-ului sa fi fost nu stiu,sa va spun povestea..
In ziua de 6.12.2014 seara ,AlvinVVare intrat pe server era full diamont,fratele meu a vazut asta si a mancat 1 gold apple op.
AlvinVVare a vazut ca nu a murit din 2-3-4-5 sabi asa ca ia dat ban. :(( :-@ (Eu eram langa fratele meu adica idiot25)
Am vazut ca ia dat ban degeaba asa ca l-am dat la o parte si-am intrat cu Rafael024 incercat sa ii expilic lui AlvinVvare ce sa intamplat(acesta sa apart spunand ca nu avea gold apple op cand la omorat dar fratele meu a mancat doar unu crezand ca nu il va putea bate)
i-am zis ca nu foloseste hack si ca a mancat gold apple op...Acesta mi-a zis ca imi da ban ip...Si asa a fost istoria mea :-t
Vreau sa i-au unban si sa ma pot juca din nou impreuna cu fratele meu idiot25 iar acest AlvinVVare sa fie demis din functie..
Am mai luat JAIL degeaba vreu sa va zic tare NU FOLOSEC HACK nu is genul care sa foloseasca hack..

Daca se poate vreu si eu o fuctie sa ma implic cu ajutarea servar-ului poate voi dona daca voi obtine o functie...
Sper a un admin sa vada acestea am prieteni si niste admini care va pot confirma ca NU JOC CU HACK
Am incercat sa va explic cat in mai detaliu daca aveti intrebari sau ceva ma puteti gasi aici sau pe server ori pe mine ori pe fratele meu..
Eu pot sa arat fiecare folder din pc el nu stiu ce poate,sper sa iau unban cat mai rapid
PS:Eram langa fratele meu cand a primit ban.










Nickname:Rafael024/idiot25
Varsta:Rafael024=13 idiot25=10
Cand ai luat ban?:6.12.2014 seara
De ce ai luat ban?:Fratele meu a mancat un gold apple op si sa dus la bataie adminul a crezut ca are hack ca nu la omorat usor si ia dat ban(idiot25).Am incercat sa imi apar fratele(idiot25)spunanad ca nu are hack si a mancat gold apple op si am primit ban ip pe skypvp(Rafael024)
Dovada ca ai ban (poza cu ecranul banat):http://imgur.com/edit
Adminul care te-a banat:AlvinWare