#23781  by Super_Boy_12
 26 Sep 2015 12:13
Nickname:Super_Boy_
Varsta:11
Numar killuri:1265
De cat timp joci pe skypvp:de foarte mult timp cam un an
Ai fost prins vreodata cu cod(hack) ? De cate ori?: de 3 ori dar nam hack
 #23783  by Boy
 26 Sep 2015 12:40
Nu-mi convine faptul ca ai fost prins cu hack de mult mai multe ori de cat ai specificat si mai si negi faptul ca nu ai avut. In plus, ai mai avut un cont, endersisergiu daca tin bine minte, si pe ala ai fost prins cu hack de multe ori. Eu nu am motive sa am incredere in tine. :contra:
 #23784  by OmE
 26 Sep 2015 12:51
Boy wrote:Nu-mi convine faptul ca ai fost prins cu hack de mult mai multe ori de cat ai specificat si mai si negi faptul ca nu ai avut. In plus, ai mai avut un cont, endersisergiu daca tin bine minte, si pe ala ai fost prins cu hack de multe ori. Eu nu am motive sa am incredere in tine. :contra:


:contra:
 #23888  by Baldabudal
 30 Sep 2015 13:30
Boy wrote:Nu-mi convine faptul ca ai fost prins cu hack de mult mai multe ori de cat ai specificat si mai si negi faptul ca nu ai avut. In plus, ai mai avut un cont, endersisergiu daca tin bine minte, si pe ala ai fost prins cu hack de multe ori. Eu nu am motive sa am incredere in tine. :contra:

:contra:
 #23896  by CactusBoy11
 30 Sep 2015 16:06
Boy wrote:Nu-mi convine faptul ca ai fost prins cu hack de mult mai multe ori de cat ai specificat si mai si negi faptul ca nu ai avut. In plus, ai mai avut un cont, endersisergiu daca tin bine minte, si pe ala ai fost prins cu hack de multe ori. Eu nu am motive sa am incredere in tine. :contra:


:contra: si de la mine