OK

 #20319  by F̲i̲s̲c̲h̲y̲
 03 Jun 2015 20:06
Ok,stiu in mod normal nu am de ce sa ma bag de acum in chestii in legatura de server,dar sincer s-a stricat...Si nu nu din vina lui Fakeru sau Shark,ci din vina adminilor vechi/noi(nu toti).Din cate am vazut eu(nu doar din posturi ci si cu ochii mei)admini,abuzeaza masiv de grad..gen mai de mult nu era chestia aia ca 'te bati pe skypvp si nu sti cum dar inpingi un admin-membru staff,iar te duci repede la spawn din frica si ca prin minune vezi adminul inpins cu toate itemele pe el(Este un singur mod pt asta /god->/spawn ce nu este greu de facut).Eu pot zice sigur ca admini care s-au lasat de server este din cauza staffului actual.Eu am propus de multe ori o re-organizare in staff,dar cine ma asculta ....nimeni in-fine.Iar eu de fapt am facut postul asta pt ca mai citesc niste posturi asa cate-o-data,si vad nedreptatie.Acuma iau ca exemplu un topic/post recent.Chestia cu sebi_ffm.Din cate am citit acolo era cazu despre god in void etc.Sebi_ffm a insistat ca el nu a cazut in void ci s-a salvat cu enderpearlul,eu in dovada data vad ca scrie clar ca sebi_ffm a folosit god...De ce ar fi folosit god daca a scapat?Nu inteleg dar in-fine.Iar faza urmatoare cu fly in pvp ii adevarat din cate stiu,in timp ce esti in combat nu poti folosi fly.Iar ultima faza care ii faza daca un supra. are socialspy?Fac pariu ca nu va-ti gandit de ce ar avea oare,doar ca omul ii asa ca din prima ii se face ciuda(cum vedem ca rafael din prima anunta ca cere warn la panda sau la persoana care i-a dat) si incearca sa ii faca rau la persoana data...doar putin trebuia sa va ganditi..chiar putin si aflati de ce are social.Din cate am citit mai de mult este ca panda era activ si de incredere.Iar el cred ca a fost folosit ca un spion..Care vede tot si raporteaza mai tarziu.In mod normal asa trebuie sa faca un supra. sa SUPRAVEGHEZE zic si eu.Pe scurt ca-m atata vroiam sa zic (imi cer scz pt greselile de ortografie) si nu nu vreau sa ma re-apuc de server pana ce ii in faza asta-Nu nu il aparam pe Thepanda ci am zis ce am observat de un timp
 #20332  by RaPeR#WTF
 04 Jun 2015 21:16
Degeaba,una le zici alta face
 #20333  by Rafael024
 05 Jun 2015 06:53
Si eu zic si am mai propus o reorganizare a staffului.
 #21975  by Zibz
 13 Aug 2015 22:00
Degeaba, daca vom face asta pun pariu ca toti care au avut grad si n-o sa mai aibe o sa renunte la server.
 #22873  by ShadowPlayerX
 28 Aug 2015 22:02
Multi opserva multe si stiu si eu ca multi abuzeaza si se cred superiori fata de alti dar nu avem ce sa facem pana nu sunt prinsi calumea...