#12994  by Dstress13
 06 Feb 2015 19:30
Salut ma numesc Gabriel si am 14 ani.
Eu m-am gandit sa vin cu niste propuneri mai calumea si mai colorate sa facem serverul cat mai distractiv si cat mai atragator.

Propunerea nr 1 :Daca da disconnect odata ce e in lupta sa ii cada itemele sa moara automat de la server fiindca nu mi se pare corect sa ramana low hp si sa dea disconnect ca celalalt sa ramana cu buza umflata....
Propunerea nr 2 :Sa le cada capul pentru a fi gen trofee ar fi minunat asta nu stiu daca se va lua ca aplicatie dar mi-ar placea.
Propunerea nr 3 :Sa fie factiuni gen /f create si multe chestii gen ar fii razboaie cu castele si multe altele ar fii super distractiv.
Propunerea nr 4 :Sa se intrerupa fly-ul atunci cand esti lovit ca in warp pvp sa nu zbori pe acolo si sa fie interzis la warp pvp.
Cam atat as fii interesat de primele 3 Propuneri foarte mult daca puteti sa ma ascultati.
O zi buna
 #12995  by Boy
 06 Feb 2015 19:41
Dstress13 wrote:Salut ma numesc Gabriel si am 14 ani.
Eu m-am gandit sa vin cu niste propuneri mai calumea si mai colorate sa facem serverul cat mai distractiv si cat mai atragator.

Propunerea nr 1 :Daca da disconnect odata ce e in lupta sa ii cada itemele sa moara automat de la server fiindca nu mi se pare corect sa ramana low hp si sa dea disconnect ca celalalt sa ramana cu buza umflata....
Propunerea nr 2 :Sa le cada capul pentru a fi gen trofee ar fi minunat asta nu stiu daca se va lua ca aplicatie dar mi-ar placea.
Propunerea nr 3 :Sa fie factiuni gen /f create si multe chestii gen ar fii razboaie cu castele si multe altele ar fii super distractiv.
Propunerea nr 4 :Sa se intrerupa fly-ul atunci cand esti lovit ca in warp pvp sa nu zbori pe acolo si sa fie interzis la warp pvp.
Cam atat as fii interesat de primele 3 Propuneri foarte mult daca puteti sa ma ascultati.
O zi buna


Propunerea 1, nu cred ca se poate.
Propunerea 2, daca ar fi plugin, probabil ca ar cadea doar cei cu OP, ar fi prea multe entitati pentru ca vor cadea capete de fiecare data cand omori un player/mob, nu stiu daca este plugin pentru marirea ratelor de drop, ar fi frumos.
Propunerea 3, Factions nu se mananca in Romania, vedem ce spune IReloadX...
Propunerea 4, nu stiu ce rost ar avea..

:3
 #12996  by Dstress13
 06 Feb 2015 19:46
1 ESTE PE TOATE SERVERELE DIN ROMANIA
2. nu este chiar pe toate.... nu la mobi frate ... si sa aiba o sansa mai mica asa sa pice mai greu capetele nu in disperare :))
3. factiunile as zice ca sunt esentiale pt o competitie mai mare nu cu /f claim si fara protectie doar cu war-uri si chestii
4. mda... pai in moment ce se aplica regula 1 se aplica si 4 in acelasi timp.
 #13088  by iReloadX
 07 Feb 2015 12:32
AName wrote:ba , mai bn ar merge pe un prison.. , dar cine da drqlui bani pt 100-200 sloturi ?

Ar fii o idee destul de buna...am si ram si sloturi destule...dar nu prea ma descurc sa fac serverul :))

ON: Propuneri destul de bune... sa vad ce pot face
 #13108  by Hunter75
 07 Feb 2015 15:36
Fakeru2015 wrote:Daca ai rami si sloturi poti face un prison :D Nu stiu ce ii ala da tot poti face :))

E jail ma :)), la asta se refera..
On: Ar fi ok ca cei care dau disconnect din pvp sa fie pedepsiti, dar daca in pvp intra un codat? Ti-a luat imediat tot, nu? Si ai muncit la ele....
Cea cu fly in combat e ok, parca a fost pe server, asa tin minte.
Factiuni nu..