#13574  by OnlySky98
 19 Feb 2015 20:52
Numele tau : OnlySky98
Numele celui reclamat : _MrPanda97_
Motivul pentru care il reclami : abuz de builder
Dovada(ss/video) : http://postimg.org/image/8vrs3bbz7/
http://postimg.org/image/63g7rwn1l/
Ce grad detine reclamatul?: Builder
Ce crezi ca merita sa primeasca ? : Ban and remove ceva acolo
Tu daca ai fi admin l-ai ierta sau l-ai pedepsi?: las pedepsi
P.S. Abuza de builder a facu 2 eventuri unul dupa altu a facut un event drop de 2-3 minute si a zis top event si a iesit iar dupa 10 minute a intrat si a facut iarasi unul si a zis ca peste 1 ora mai face unul nu stiu exact daca la facut si pe ala dar am zis ca sa stiti
inca ceva abuza de builder a pus dalea care se face portal spre end apare in poza mai su si mia facut acoperisul la casa fara sa vreau eu aveam un model in cap iar el a stricat totul uitati in poza si am si martoti pe AllexisHD si pe Hi_Im_Nutline Au zis ca fac si eu post nu stio daca au facut dar pe mine ma enervat enorm cand mia stricat casa si asta ma adus la acet post si inca ceva mau intrebat multi admini cine mia nivelat si vreau sa va spun inca o data oameni buni sunt de 5 zile la acea parcela de 5 zile nivelez la ace parcela asa ca lasatima cu intrebarile de geni spunemi cine tia modelat si lasa ca aflu eu cine tia modelat aici Multumesc ca ati acordat o parte din timpul vostru pretios ca sa va uitati la asta Mersi Incaodata
 #13644  by MartinescuMartin
 20 Feb 2015 20:19
:pro: , remove am fost martor , le construieste case , le spawneaza villageri si la da itm , cand a primit kick pentru ca datea itm a zis ca ii da jail daca mai primeste odata kick , si cand a primit el jail , a zis : De ce imi dai jail , am mai multe comenzi ca tine , si daca primea mute il scoatea , nu am ss pentru ca asta a patit un prieten (Jewonutz)
 #13722  by Shadow
 22 Feb 2015 01:09
Da, chiar daca am intrat pe serverul vostru destul de rar, am fost de fata cand il ajuta pe un player cu casa cu we. Deasemenea a spawnat si niste snowmani pe acolo dar cat sa nu deranjeze. Din cate l-am cunoscut pare de treaba si nu cred ca are in minte sa faca ceva rau. Eu consider ca trebuie sa i se aduca aminte ca nu are voie sa ajute playerii cu iteme/case/platforme si cred ca o sa inteleaga :) chiar nu mi se pare OK ideea de BAN/REMOVE din cauza ca a ajutat pe cineva la o casa, maxim downgrade. Voi alegeti ;)