#14663  by X-per|T
 06 Mar 2015 21:28
Numele tau de pe Mc.OverPlay.Ro:Danne_NET
Ce grad doresti?:helper
Grad Actual:Police
De ce doresti acest grad?:Pentru a ajuta mai bine playeri..
Varsta ta:15
Numele tau: Claudiu
De cat timp joci la noi pe server: 6 luni
Ai adus playeri?: Da...
Daca da,cati?(numele lor):baunti0902,montotogamer,DrFsIon
Ai donat?:Nu
Daca nu,te gandesti sa faci o donatie?: Daca am nevoie o sa fac
Cu ce poti ajuta serverul si cu ce te poate ajuta el pe tine?: sv nu ma ajută cu nimic ,eu ajut sv prin eliminarea pleyerilor cu hack ,......
Ai experienta in acest domeniu?:
 #14742  by X-per|T
 07 Mar 2015 12:07
Are 5 6 luni eu joc pe el din noembrie ......

Acm stiu ca est contra
.........
 #14766  by Bogdanel
 07 Mar 2015 13:39
Nu o sa dau nici pro nici contra findca nu fac parte din staff dar omul asta nu merita nici membru pentru comportamentul inadecvat pe care-l are
 #14768  by Boy
 07 Mar 2015 13:51
Bogdanel wrote:Nu o sa dau nici pro nici contra findca nu fac parte din staff dar omul asta nu merita nici membru pentru comportamentul inadecvat pe care-l are


Bogdanel, cumva te joci tu pe acest server ca sa fi in stare sa ii insulti munca? Nu e vorba de grad, dar nu te afli in ipostaza de a judeca pe cineva cand nici greselile tale nu le judeci.
 #14814  by X-per|T
 07 Mar 2015 17:28
Bogdanel wrote:Nu o sa dau nici pro nici contra findca nu fac parte din staff dar omul asta nu merita nici membru pentru comportamentul inadecvat pe care-l are

Bogdane nu esti tu in stare sa mă insulti atât timp cat nu te conosc si nu te-am vz pe sv niciodată...
 #14840  by RTFM
 07 Mar 2015 21:38
In mod normal ti-as accepta/respinge cererea, dar nu am mai fost activ, defapt nu am cum =)) asa ca asteapta-l pe Skull :)