#12376  by RTFM
 25 Jan 2015 17:44
Am vazut ca nu merita, ai incredere in cineva apoi el isi bate joc de tine .. Am observat de asemena ca nu va place treaba pe care o fac, timpul acordat, mereu e vina mea. Eu ma cred Owner? :)) Nu ma cred, ci ma comport ca unul e o mare diferenta, nu va convine ca am grija de server? ca prind toti codatii? Foarte bine, va urez succes. Stiu ca o sa fie persoane extrem de fericite de plecarea mea, persoane care se duceau si se plangeau la iReload/Tiberiu la fiecare pas al meu, chiar daca nu era gresit.

Inca odata, nu mai are rost, tot timpul iReload stie sa rada de mine, si sa isi bata joc de mine, glumele lui proaste deja ma enerveaza, nu mai vreau nimic de la voi, aveam asteptari, dar cu timpul trebuie sa invatam sa nu avem asteptari, totodata nu vom avea nici dezamagiri.

BAFTA!
 #12381  by Hunter75
 25 Jan 2015 18:15
Sincer iti spun ca imi pare foarte rau pentru ceea ce s-a intamplat pe server in ultimul timp. Tot ce se poate face e sa se faca legatura intre cine spune minciuni, cine face ceea ce face pentru a primi accese si altele. Aici e vorba NUMAI de invidie, pentru ca un singur player duce vorbe si minciuni de colo-colo, imbarliga pe owneri si pune vorbe aiurea despre cei cu grad mai mare.
Eu unul m-am inteles bine cu tine, ai facut ceva pentru server si imi pare rau. Mai stiu si ca iReloadX te-a readus pe server, cand ii cereai OP lui Tyby, el a fost cel care a contribuit la revenirea ta. Asta vreau sa stii, eram de fata la discutii. Nu stiu ce s-a intamplat mai departe, doar ownerii pot sti. Si i-as ruga sa puna cap la cap tot ce s-a intamplat, vor gasi vinovatul pentru dezbinarea existenta pe server acum. Bafta!