Moderator: SebyHas

 #28028  by Z1mm3r
 05 May 2016 22:04
Aș vrea ca staff-ul de pe survival cat si de pe skypvp sa fie ceva mai activ adica nu doar sa intre pe server si sa faca pvp sa construiasca....in sensul de a atrage atentia playerilor care incalca regulamentul in caz de au nevoie de ceva au au vreo problema sa raspuna playerilor.
De ceva vreme am observat pe survival admini coowneri [ILOVESILMES & Winterbuilder] care nu sunt chiar atenti la chat intimp ce palyerii folosesc un limbaj vulgar sau caps,reclame si nu fac nimic!
Sa le fie atrasa atentia mai des sau sa fie sanctionati!
 #28029  by Pinguinu'
 05 May 2016 22:20
Chestia asta putea fi vorbita cu Seby, nu neaparat sa fie facut un topic pentru asta.
Ai destul de multa dreptate, sunt foarte multi playeri cu grad care sunt inactivi si ar trebui sa le fie atrasa atentia.
 #28047  by ILOVESLIMES
 09 May 2016 15:16
Poate nu sunt tot timpul atent la chat dar macar intru aproape zilnic nu ca alti ^^ presupun ca tu esti motivul pt care am primit down iara? sper ca acuma esti fericit c: doar tu mi-ai zis ca o sa fiu moderator nu? :> :pro: :>
 #28048  by kilajawa
 09 May 2016 15:36
Sunt de acord cu ce a spus Z1mm3r numai in privinta lui WinterBuilder doarece el cand intra nu e atent deloc la chat+ca nu e activ foarte des,insa,in privinta lui ILOVESLIMES nu e asa,bine sa zicem ca mai omite un caps sau ceva,e normal ca in aceasta perioada serverul a fost destul de incarcat si chat-ul foarte folosit,e normal.Nu cred ca e vreunul dintre noi care nu a omis macar odata ceva in chat din diferite motive.Daca din aceasta cauza a luat down eu propun sa-si primeasca gradul (admin) inapoi ca-l merita.
 #28053  by SebyHas
 10 May 2016 13:39
Vad ca incepeti cu OffTopic,
Orice inactivitate sau comportament suparator va fi santionat grav.
Prin comportament suparator vreau sa intelegeti: orice misto la adresa serverului, donatorilor, jucatorilor sau a echipei administrative poate sanctionat de la warn la remove global, in functie de gravitatea faptei.
Chiar si comportamentul cu tenta de superioritate va fi sanctionat.
Nu vreau admini plini de ei, nu vreau certuri in staff, nu vreau injurii si jigniri aduse jucatorilor si nu numai.
Incepand de astazi voi fi mult mai drastic in ceea ce priveste aplicarea regulamentului.
:locked: