Moderator: SebyHas

 #24950  by InfoLag (Official)
 29 Nov 2015 16:18
Salut Seby , azi ai intrat pe server si ai spus ca scoti din regulament TPA+KILL , parerea mea este ca o sa pierzi multi playeri daca faci asta..
Azi am intrat pe sv , si normal ca Pyroman ar face TPA+KILL
ASTEPT PROPUNERI !!!! :(
 #24951  by InfoLag (Official)
 29 Nov 2015 16:19
[quote="InfoLag (Official)"]Salut Seby , azi ai intrat pe server si ai spus ca scoti din regulament TPA+KILL , parerea mea este ca o sa pierzi multi playeri daca faci asta..
Azi am intrat pe sv , si normal ca Pyroman ar face TPA+KILL
ASTEPT PROPUNERI !!!! :(
Aa da , am uitat sa mertionez ca nu numai eu ma plang , mai multi playeri !!!!! ;)
 #24952  by EmiL Shi Atat
 29 Nov 2015 16:25
Eu zic :contra: la scoaterea acestei reguli...
Deoarece o sa se piarda playerii ca o sa piarda itemele!
Asteptam sa vedem ce mai zic ceilalti!
 #24956  by Pinguinu'
 29 Nov 2015 17:05
Aceasta regula este esentiala pe orice server.Daca ar fi scoasa s-ar declansa "haosul".
Eu cred ca Seby a reactionat asa deoarece era foarte nervos si nu cred ca o sa scoata aceasta regula.
In orice caz eu dau :contra: scoaterii acestei reguli.
 #24986  by SebyHas
 30 Nov 2015 23:34
Va rog sa va interesati de anumiote aspecte inainte sa faceti aceste topicuri.
Acea regula este inca prezenta in regulament, am spus ca va fi scoasa pentru ca pur si simplu unii nu pot intelege ca fara anumite detalii prezente in reclamatie (dovezi, data si ora, nume, etc.) nu pot rezolva un caz.
Pe aceasta cale rog sa faceti reclamatii ce includ toate datele corecte si coerente pentru ca eu sa pot rezolva acea problema.
Inca o chestie pe care multi nu o inteleg:
Nu raspundem de iteme/bani/xp/animale/etc. pierdute, furate sau sterse de ClearLag (dupa caz)
In cazul in care o reclamatie este facuta, eu personal mai voi ocupa de rezolvarea ei, dar nu putem acoperi pierderile reclamantului, ci doar sanctiona jucatorul ce a incalcat regulamentul conform regulamentului prezent pe forum.
Sper ca am fost destul de clar si explicit, iar in caz ca mai aveti nelamuriri pe aceasta tema acest topic va ramane deschis.