Moderator: SebyHas

 #26219  by Dj RaZzOr
 04 Jan 2016 14:26
Nu cred ca preturile sunt prea mici de la SHOP, sunt foarte bune cele care sunt mai putin la 2 parerea mea
La pretul de Vanzare-Cumparare Diamond e o diferenta cam mare, un Diamond se cumpara cu 800 si se vinde cu 200 ceea ce nu mi se pare normal, macar daca se vine sa se vanda cu 350, iar la emerald de camparat costa 2000 unul iar de vandut il vinzi tot cu 200 si as sugera marirea pretului de vanzare/ieftenirea pretului de cumparare, iar la diamond marirea pretului de vanzare cu 150$ mai mult(350 per total)

In final, referitor la cererea ta, sunt in total:
:contra:
 #26244  by Bogdanel
 04 Jan 2016 21:41
:pro: Are dreptate daca preturile ar creste playeri si-ar face shop-urile lor si ar creste interectiune intre playeri findca sincer sa fiu interectiunea intre playeri daca nu sunt prieteni pe serverul asta este aproape 0
 #26712  by cubetikiller
 23 Jan 2016 20:46
Eu cred ca preturile sunt in general ok , nu ar trebui neaparat marit pretul la cumpare sau vanzare de diamante si dinastea, poti face bani mai multi din altceva ,poate ar trebui ieftinite preturile la iteme din care nu poti face foarte multe chestii si sunt destul de rare gen slimeball.In schimb ar fi bune niste semne sau un anunt la /warp shop ca iti poti face singur shop si instructiuni.Nu am prea auzit de shopuri de ale playerilor de cand joc.
Deci sunt si eu


:contra:
 #26750  by SebyHas
 24 Jan 2016 13:29
Am acceptat si implementat cererea de tutorial la warp shop, puteti vedea acest tutorial la /warp TutorialShop